Програма #LNTU_FeastDay'17

Програма #LNTU_FeastDay'17

 

2 вересня 2017 року у Луцькому НТУ відбудеться #LNTU_FeastDay'17 з нагоди посвяти у першокурсники. Місце проведення – паркова зона університету біля корпусу "Б" за адресою: вул. Львівська, 75. Початок: 11 година.


На території буде діяти фотозона та працюватимуть фотографи Оксана Кльоц і Борис Гордовський. Відбудеться своєрідна ярмарка факультетів, де кожен зможе показати себе та свою роботу.

Усі бажаючі зможуть відвідати зону інтелектуальних ігор, яку організовує Молодіжний центр Волині спільно з клубом «Фішка», на учасників чекатимуть «Camel Up. По верблюдам», «Діксіт», «Saboteur» та інші, не менш цікаві розваги.


Також буде проведено квест для першокурсників, це чудова можливість дізнатись про всі важливі місця в університеті, навчитись шукати потрібну аудиторію та знайти потаємні куточки університету.

Гра «Крокодил» - не менш цікаве дійство, - це гра-пантоміма. Для того, щоб успішно виконати завдання, потрібно досить непогано володіти власним тілом і мімікою.

На святі буде визначено головного мафіозі університету! А, можливо, і двох. Гра «Мафія» теж присутня, адже вона вражає своєю складністю і простотою водночас, можливо тому, вона так популярна серед молоді. Все, що потрібно для гри - це колода карт і компанія мінімум 10 осіб + ведучий. З необхідних навичок - логіка, пам’ять, кмітливість, стратегічність і артистизм.


Протягом дня на сцені буде відбуватися ProfCom Music Concert, на якому виступатимуть «Twice a week», коміки «7 кадр», Влад Каленіков, Ваня Воробей та друзі, Костянтин Рабчун та інші.

На території частуватимуть гостей заклади нашого міста, серед них: пекарня «Сулі-Гулі», кав ярня «Цукерня», також буде приготовано куліш для усіх бажаючих.

На завершення святкування учасників чекатиме феєричне шоу вогню від Вадима Коцюби, а коли стемніє, відбудеться перегляд фільму «Посвячений» режисера Філліпа Нойса.

Просимо наших гостей звернути увагу на те, що ввечері прохолодно, тому потрібно одягнути теплий одяг або взяти із собою кофтинку. Також на кіноперегляд варто мати каремати чи покривала, ну, і гарний настрій, як без нього!

 

Деталі: https://www.facebook.com/lntu.student/