«PROSPEROUS STUDIO PROGRAMMING»: у Луцькому НТУ презентація студентської ІТ-студії

«PROSPEROUS STUDIO PROGRAMMING»: у Луцькому НТУ презентація студентської ІТ-студії

У Луцькому НТУ відбувся круглий стіл на тему: «Стратегія розвитку системи підготовки фахівців з ІТ галузі у взаємодії з ІТ підприємствами». В  обговоренні взяли участь в.о. ректора Петро Савчук, викладачі кафедри комп’ютерних наук та ІТ стейкхолдери. Організатор заходу – завідувач кафедри Юрій Тулашвілі. Варто зазначити, що в рамках круглого столу гостям презентували  студентську ІТ-студію «PROSPEROUS STUDIO PROGRAMMING».

Так, основною темою для обговорення були перспективи вдосконалення підготовки ІТ фахівців у Луцькому НТУ.

Запрошені гості заходу – практикуючі представники  ІТ сфери Волинської області: Степан Чухрій («Візор»), Оксана Демчук та Дарина Федорович (інтернет «ДЕВЕЛС»), Олександр Лукаша (ІТ компанія), Юрій Фірс, Наталія Шкабура та Сергій Войтович («Ветело»).

«Професійність має бути у всьому!», - такими словами розпочав промову в.о. ректора Петро Савчук. Він розповів гостям про принципи розвитку ІТ галузі у Луцькому НТУ, напрямки, за якими формуються освітні програми та заслухав пропозиції й зауваження від стейкхолдерів.

Потому, Юрій Тулашвіллі презентував присутнім студентську ІТ-студію «PROSPEROUS STUDIO PROGRAMMING», а також коротко ознайомив із позиціями, за якими навчають майбутніх ІТ-шників.

Формат круглого столу мав дискусійний характер, тож відбулося активне обговорення спільних напрямків з перспективою впровадження їх у навчання та подальшу співпрацю.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ