Рада факультету із ректором, - у Луцькому НТУ запровадили новий формат засідань

Рада факультету із ректором, - у Луцькому НТУ запровадили новий формат засідань

У Луцькому національному технічному університеті запровадили оновлений формат засідань ради факультету, відтепер воно відбуватиметься за участі ректора Петра Савчука.

Зустріч із деканами та науково-педагогічними працівниками факультетів зумовлений намаганнями керівної ланки університету вибудувати ефективну співпрацю із колективом, задля посилення позицій Луцького НТУ на освітній арені країни та за її межами.

Подібні засідання уже відбулися на машинобудівному факультеті; факультеті архітектури, будівництва та дизайну; технологічному факультеті; факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права. Невдовзі ректор відвідає факультет бізнесу; комп’ютерних  наук та інформаційних технологій; факультет екології, туризму та електроінженерії.

Ініціативу до відкритого спілкування із колективом перейняв ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Учасники зборів обговорюють питання розвитку ЗВО та методи вирішення його поточних проблем.

На радах факультету заступники декана та завідувачі кафедр піднімають робочі питання, зокрема, звіти про навчальну, виховну та методичну роботу; аналіз результатів екзаменаційної сесії; роботу студентської ради та присвоєння вчених звань співробітникам факультету. Найбільш актуальними, серед піднятих тем, є покращення фінансового стану закладу вищої освіти, оновлення матеріально-технічної бази, підсилення якості надання освітніх послуг та шляхи досягнення передових позицій у вітчизняних та світових рейтингах серед закладів вищої освіти.

Нині ж учасники зустрічі мають можливість поспілкуватися із ректором у вільному форматі, вибудувати ефективний діалог та отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Своєю чергою, Петро Савчук зауважує, що подібні засідання дозволяють створити умови для прямої комунікації із найбільш цінною складовою університету – колективом та науково-педагогічною елітою факультетів. Тож новий формат проведення рад факультетів  стане традиційним для Луцького НТУ й підсилиться відкритими засіданнями кафедр, що були започатковані кілька місяців тому.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ