Радник голови Волинської ОДА запропонував співпрацю студентам Луцького НТУ

Радник голови Волинської ОДА запропонував співпрацю студентам Луцького НТУ

13 вересня у стінах Луцького національного технічного університету відбулася зустріч радника голови Волинської обласної державної адміністрації Валерія Криворога з студентами та викладачами факультету будівництва та дизайну, метою якої є напрацювання спільних креативних проектів у сфері будівництва, архітектури та дизайну.

Серед присутніх гостей були і директор департаменту містобудування та архітектури Волинської ОДА Микола Томчук та випускник Луцького НТУ, заступник директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк.

Насамперед декан факультету БД Олександр Бондарський наголосив, що цей захід є надзвичайно важливим та цікавим для здобувачів освіти, які, попри освоєння свого фаху, зможуть використати його на практиці. «Сьогодні наша мета уважно вислухати пана Валерія та приступити до виконання тих задач, які він нам озвучить. Імовірно, ми зарахуємо ті роботи, що ви зреалізуєте, як практичні. Ви, як автори цих проектів, матимете реальні розробки, втілені в реальність. Це неоціненний досвід для вас та для університету», - додав Олександр Георгійович.

Потому проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук з приємністю відзначив, що факультет будівництва та дизайну зібрався на зустріч практично в повному складі: «Ми тут з однієї простої причини. У нашому регіоні є певні проблеми, що стосуються будівництва, і є наш профільний факультет, який може частково долучатися до їх вирішення. Мета нашої зустрічі плідно попрацювати, тому що це все потрібно вирішувати не лише науковими методами, але й реальними дієвими методами. Вже найближчим часом вони принесуть і користь, і прибуток на взаємовигідних умовах. Тож, студенти, долучайтеся до дискусії, отримуйте новий досвід; науковці, шукайте, де ви можете бути корисними. Працюємо конструктивно задля вирішення нагальних проблем в регіоні».

Своєю чергою, Валерій Криворіг поділився з присутніми короткою біографією про себе. Так, до лютого 2017 року він займав посаду начальника управління з питань власності при Київській адміністрації. Потім працював заступником міського голови з капітального будівництва Фастівської міськради. З 26 березня – радник голови Волинської облдержадміністрації.

«Основна моя робота – профільна, я відповідаю за будівництво, дороги, ЖКГ, економіку тощо. У своєму житті я побудував вже дуже багато кілометрів доріг та квадратних метрів нерухомості. На Волині на жаль немає з ким працювати, хоча ідеї є, можливості є», - розповів радник голови ВОДА. Він додав, що за два-три роки планується оновлення основних транспортних шляхів Волинської області. Більше того, існуючі нерухомі об’єкти у переважній своїй більшості він назвав «совковими», мовляв, не вистачає свіжого, креативного дизайнерсько-архітектурного погляду. Пообіцяв посадовець і винагороду за реалізовані в майбутньому об’єкти. Також він анонсував інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018», що 21 вересня відбудеться у Луцьку, закликавши студентів долучатися до нього волонтерами.


 

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ