Ректор Луцького НТУ підписав партнерські угоди із двома українськими ЗВО

Ректор Луцького НТУ підписав партнерські угоди із двома українськими ЗВО

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук в рамках робочої поїздки відвідав місто Черкаси та підписав угоди про співпрацю із двома закладами вищої освіти.

Зокрема, спільно з ректором Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександром Черевко було вивчено питання поглиблення взаємодії між ВНЗ, напрацювано спільні проекти та підписано угоду про співпрацю.

Крім того, відбулася робоча зустріч Петра Савчука з ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Григором. Відтак, очільники ЗВО домовились про напрями подальшої співпраці та підписали партнерську угоду.

На запрошення колег, з нагоди 157-ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка, Петро Савчук взяв участь у багатолюдній 5-ти кілометровій ході до могили видатного українця на Чернечій горі у Каневі. Потому відвідав урочисте богослужіння, Національний музей Т.Г.Шевченка, автентичну садибу дяка, де здобував ази освіти поет та письменник у селі с. Керелівка, садибу в селі Моринці, де народився Тарас Шевченко та Красногірський жіночий монастир.

 


 

Інформаційний відділ Луцького НТУ