Ректор Луцького НТУ відвідав засідання кафедри лінгвістів

Ректор Луцького НТУ відвідав засідання кафедри лінгвістів

У Луцькому національному технічному університеті відбулося відкрите засідання кафедри української та іноземної лінгвістики. Завітав на засідання колективу кафедри ректор університету Петро Савчук.

Так, зустріч відбулася у робочому форматі, де завідуюча кафедрою Оксана Смаль розповіла про життя та здобутки колективу, а ректор провів розмову у форматі діалогу із присутніми. Щодо тем обговорення, то вони стосувалися стратегії розвитку кафедри, її найближчі плани та перспективи. Також співрозмовники зачепили питання відкриття спеціальності «психологія» у Луцькому НТУ, можливість створення Google-платформи із методичними та лекційними матеріалами, аби студенти мали можливість навчатися у форматі онлайну.

Однією із найбільш обговорюваних тем стало збільшення кількості годин вичитки іноземної мови для студентів, адже відтепер бакалаври, що планують отримувати рівень магістра, при вступі, зобов’язані здавати ЗНО з іноземної мови. За словами викладачів, програма передбачає недостатній обсяг кількості занять для здобуття хорошого рівня знань.

На завершення дискусій та обговорень, перед колективом виступив ректор Петро Савчук. Він подякував працівникам кафедри за хорошу роботу, результативність та вклад у розвиток університету. Ректор також пообіцяв кафедрі  української та іноземної лінгвістики оновлення матеріальної бази та всебічне сприяння й підтримку її розвитку.

«Ви чудово демонструєте, що наш університет має дуже хороший потенціал. Мені приємно мати можливість такого близького спілкування із вами, це дає змогу краще зрозуміти атмосферу колективу, його настрої. Дійсно важлива та корисна зустріч. Дякую усім!», - підсумував ректор.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ