Ректор Луцького НТУ взяв участь у заходах до річниці виведення військ з Афганістану

Ректор Луцького НТУ взяв участь у заходах до річниці виведення військ з Афганістану

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук взяв участь у заходах з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, а також до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учасники пам’ятних заходів поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України», а також до пам’ятників Воїнам-інтернаціоналістам, Волинським Героя Небесної Сотні та Вічного вогню на меморіальному комплексі «Вічна Слава». Крім того, ректор Луцького НТУ відвідав урочисті збори та святковий концерт у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка, де почесні нагороди отримали активісти Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Зазначимо, 15 лютого у нашій державі відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та, цього року, 31-а річниця виведення військ з Республіки Афганістан. Саме цього дня 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як пам’ятний день.

Інформаційний відділ Луцького НТУ