Ректор Луцького НТУ здійснив робочу зустріч із учасницею Ігор Нескорених Майєю Москвич

Ректор Луцького НТУ здійснив робочу зустріч із учасницею Ігор Нескорених Майєю Москвич

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук зустрівся із громадською активісткою, учасницею Революції Гідності, ветеранкою АТО та членом Національної збірної команди України Ігор Нескорених Майєю Москвич.

У ході перемовин йшлося про формування спортивної бази для розвитку стрільби з лука у Луцькому НТУ.

Так, Петро Савчук поділився планами щодо розвитку спортивної інфраструктури на базі університету в контексті популяризації такого виду спорту як стрільба із лука та залучення до нього ветеранів АТО/ООС й студентів Луцького НТУ. Ректор також розповів про нещодавно відкрите в університеті середовище арт-релаксації для ветеранів «ART-TELL-IYA», розширення меж діяльності військової кафедри та підготовку фахівців у цій сфері.

Водночас, ректор поінформував про плани Луцького НТУ успішно зайняти нішу у галузі психологічної реабілітації, психології штучного інтелекту та практичній психології.

Окрім того, що в Луцькому НТУ активно розвивається команда з волейболу, футболу та напрямок легкої атлетики, нині актуальним питанням є залучення ветеранів АТО/ООС та студентів до стрільби з лука, заохочення до даного виду спорту й можливість молоді реалізувати себе у цьому напрямку.

«Стрільба з лука дозволить релаксувати ветеранам та водночас готувати професійну команду, де спортсмени зможуть себе реалізувати і продемонструвати власний потенціал», - наголошує Петро Савчук.

Своєю чергою, випускниця Луцького НТУ Майя Москвич подякувала керівнику ЗВО за довіру та залучення до спільної діяльності й висловила готовність сприяти розвитку спортивної бази. За її словами, сьогодні у Луцьку успішно функціонує клуб стрільби з лука «Archers Birds», який дівчина очолює, утім спортсменам не вистачає місця для тренувань на 70-метровій відстані. Тож, Майя додає, що готова сприяти університету у пошуку тренерів та оцінити потенціал молоді, охочої долучитися до занять.

Таким чином, сторони домовилися оцінити існуючу інфраструктуру університету та продумати здійснення тих видозмін території, які необхідні для дотримання вимог у даному виді спорту й об’єднати зусилля задля ефективної реалізації задуму.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ