Ректорат Луцького НТУ – планове засідання

Ректорат Луцького НТУ – планове засідання

У Луцькому національному технічному університету відбувся плановий ректорат.

Першою чергою ректор Петро Савчук зазначив, що від сьогодні стартує «Тиждень спорту» в нашому ЗВО.  Коротко розповів, які заходи плануються і яку мету переслідують. Наголосив, що попереду важлива триденна Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи підготовки спортсменів високої кваліфікації з метань через призму діяльності» на яку завітають високоповажні гості.

Далі Савчук відзначив, що в університеті відбувся потужний захід – День відкритих дверей. Подякував усім дотичним до заходу, відзначив роботу деканів та працівників кафедр, які доклали неабиякі зусилля для презентації своїх спеціальностей та створення позитивного іміджу університету.

Також ректор підкреслив, що такого роду заходи позитивно впливають на популяризацію закладу серед абітурієнтів і наголосив, що подібний формат проведення профорієнтаційної роботи буде традиційним і попередньо анонсував наступний День відкритих дверей, приурочений дню надання Луцькому НТУ статусу національному уже в квітні.

Наступним питанням, що піднімалося під час засідання, був щорічний звіт ректора. Петро Савчук зауважив, що цього року він звітуватиме за усі 5 років своєї діяльності, попросив проректорів та деканів проаналізувати свою діяльність в порівнянні з попередніми роками і подати інформацію для загального складення у загальну картину розвитку Луцького НТУ у порівнянні із попередніми роками.

Також, під час засідання піднімалися загальноуніверситетські питання, а проректор з науково-педагогічної роботи Олена Ковальчук анонсувала, що 27-28 листопада відбудеться круглий стіл з питань акредитації.

На завершення ще раз обговорили відновлення літньої традиції проведення відкритих засідань кафедр, на яких буде присутній ректор.

Додамо: 26 листопада о 10:00 відбудеться чергове засідання Вченої ради.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ