Результати VІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки»

Результати VІ Міжнародної науково-практичної конференції

молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів

«Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю

в умовах глобалізації економіки»

В Луцькому НТУ 6 грудня 2014 року відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки», організована кафедрами обліку і аудиту, економічної теорії та міжнародної економіки.

Основною метою проведення конференції є популяризація наукової діяльності молодих науковців як ефективного засобу самореалізації інтелектуального і творчого потенціалів. З року в рік кількість наукових досліджень зростає, їх якість підвищується, зміст стає глибшим, а проблематика – більш актуальною та інноваційною.

До участі в конференції подали свої наукові роботи представники (понад 580 молодих науковців) більше 70 вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь, Болгарії, Росії, Таджикистану та Польщі.

Відкриваючи пленарне засідання конференції, перший проректор Луцького НТУ, д.е.н, проф. Зоряна Герасимчук щиро подякувала іноземним та українським науковцям, молодим вченим і студентам, які взяли участь в науковому заході, а також побажала його учасникам плідної роботи.

Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися: проректор Луцького НТУ з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доц. Валентин Талах; Голова спілки польських журналістів Волині пан Генріх Кошчельний; декан факультету обліку та фінансів Луцького НТУ, к.е.н., доц. Алла Московчук; декан факультету бізнесу Луцького НТУ, д.е.н., проф. Тарас Божидарнік; зав. кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ, к.е.н., проф. Ірина Садовська; завідувач кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Луцького НТУ, к.е.н., доц. Лариса Савош.

Організатори та гості конференції відзначили високий рівень та практичну спрямованість доповідей, впевненість студентів щодо відстоювання своєї точки зору. Проблематика більшості доповідей викликала активну дискусію, що в свою чергу сприяло обміну знаннями, досвідом та корисною інформацією.


Підбиваючи підсумки, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Ірина Садовська зауважила, що конференція пройшла в діловій конструктивній атмосфері, студенти з різних ВНЗ мали можливість поспілкуватися, подискутувати, встановити між собою дружні й наукові контакти. Вона наголосила на підвищенні наукового рівня досліджень молодих науковців у розкритті тематичної проблематики з точки зору глобалізаційних й інтеграційних процесів.

За результатами конференції студенти були відзначені почесними грамотами в номінаціях: найкращий доповідач; молодий науковець; активний слухач; актуальність теми дослідження; нестандартне мислення; лаконічність стилю; творча унікальність; майстер презентації; розкриття проблем з точки зору практики; найкращі відповіді на питання.

Ірина Садовська,

завідувач кафедри обліку і аудиту, професор

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту