Результати вступної кампанії та кафедри-лідери Луцького НТУ

Результати вступної кампанії та кафедри-лідери Луцького НТУ 

Про підсумки вступної кампанії у Луцькому НТУ та структурних підрозділах (коледжах) у 2020 році прозвітував відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук під час засідання вченої ради.

За його словами, вступна кампанія 2020 року була особливою, оскільки проходила на тлі карантину та із запровадженням електронної подачі заяв на вступ. Загалом, за результатами вступної кампанії, можна константувати, що прийом студентів до Луцького НТУ відбувся на належному рівні. Разом з тим, існує велика загроза, пов’язана зі зменшенням кількості абітурієнтів на РВО магістр.

Так, демонструючи презентацію, Юрій Фещук розповів, що за останні чотири роки Луцький НТУ отримав найбільшу кількість заяв на бакалаврат - 7475. Кількість заяв на вступ до магістратури має зменшені показники – 1359. Такі дані пояснюються не зовсім вдалими результатами ЄВІ та не бажанням значної кількості випускників бакалаврату продовжувати навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії представив до уваги присутніх динаміку поданих заяв в розрізі факультетів та кількість зарахованих на навчання осіб, а це 559 вступників на магістратуру та 1437 - на бакалаврат.

У порівнянні обсягів прийому бакалаврів на основі ПЗСО, лідерами стали кафедри: підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; менеджменту; дизайну. На основі здобутого рівня молодший спеціаліст, серед лідерів за кількістю вступників кафедри: професійної освіти та комп’ютерних технологій; обліку та аудиту; будівництва та цивільної інженерії. Найбільшу кількість вступників забезпечили у Луцькому фаховому технічному коледжі, Волинському фаховому коледжі НУХТ та Ковельському фаховому промислово-економічному коледжі.

Очолили рейтинги за обсягами прийому магістрів кафедри: будівництва та цивільної інженерії; професійної освіти та комп’ютерних технологій; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Найбільше абітурієнтів виявили бажання навчатися на факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій, факультеті бізнесу та факультеті архітектури, будівництва та дизайну.

Крім того, Юрій Фещук відзначив високий рівень проведеної вступної кампанії у коледжах Луцького НТУ, адже усі вони виконали державне замовлення та забезпечили приріст зарахованих вступників. Це, каже доповідач, надзвичайно приємно, адже через кілька років ці ж студенти стануть абітурієнтами Луцького НТУ.

За результатами доповіді, вчена рада відзначила роботу приймальних комісій Луцького НТУ та відокремлених структурних навчальних підрозділів університету задовільною. Водночас, ректор Луцького НТУ Ірина Вахович наголосила на важливості посилення роботи у напрямку рекламування, іміджевої діяльності та залучення випускників університету, аби охопити увагу максимальної кількості вступників і продемонструвати унікальність освітніх напрямків в університеті.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Олена Третяк - фото