«Різдвяна пісня» Луцького НТУ привітала містян зі святами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Різдвяна пісня» Луцького НТУ привітала містян зі святами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Творчий колектив «Різдвяна пісня» Луцького національного технічного університету на чолі з Марією Ковальчук по-особливому привітав ректорат, підприємства та державні установи міста з новорічно-різдвяними святами.

Дійство стартувало 10 січня 2018 року у стінах ЛНТУ.

Зокрема, «Різдвяна пісня» вже багаторіч вітає лучан з новорічно-різдвяними святами. В складі колективу - студенти, викладачі, співробітники та навіть абітурієнти вузу. Як жартують у колективі: «Ми зібрали усіх - від доцента до абітурієнта». Учасники ансамблю розповідають, що підтримуючи українські традиції, прославляючи Ісуса Христа, і їхні серця наповнюються радістю та щастям. «Крім того, ми підтримуємо внутрішнє наповнення духовного стану університету», - додає художній керівник ансамблю Сергій Герцик.

Відтак, святковий обряд розпочався з віншування Кози. Згодом аматори народної творчості щедро посівали присутніх, співали різдвяні щедрівки та колядки («Що за радість», «Бог ся рождає», «Слава во вишніх» тощо). Додамо, що у репертуарі колективу є і маловідомі тексти, зібрані у віддалених селах Волині: «Рай розвився», «А в цій хатці...».

Опісля грандіозного дійства ректор ВНЗ Петро Савчук подякував колядникам та наголосив на важливості існування творчого осередку, який дарує кожному з присутніх віру в себе, Бога та Україну.

Тож, подарувавши колегам казковий настрій, «Різдвяна пісня» відправилася вітати працівників Луцької міської ради, Волинської облдержадміністрації, профспілок, «ПриватБанку» та інших установ.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Олександра Містюк