Рок-концерт та секрети успішного електрика, - як у Луцькому НТУ першокурсники ФЕТЕ змагалися

Рок-концерт та секрети успішного електрика, - як у Луцькому НТУ першокурсники ФЕТЕ змагалися

Першокурсники факультету екології, туризму та електроінженерії Луцького НТУ змагалися у битві за звання кращої групи. Команди розділилися за кольорами та демонстрували інтелектуальні здібності і власні таланти. Так, під білим кольором виступили туристи та екологи, чорними були хлопці електрики, жовті – готельно-ресторанна справа, а під зеленим кольором виступили студенти спеціальностей цивільна безпека та агрономія.

Оцінювали таланти, гумор та інтелект учасників поважне журі, до складу якого увійшли: декан ФЕТЕ Владислав Волинець,  заступник декана Ірина Бандура, голова Студради Луцького НТУ Даніела Шах та дует ведучих Open Space Владислав Літкович і Василь Лотошинський.

У першому конкурсі суддям довелося оцінювати ефектний вихід команд. Студенти одразу запалили присутніх енергією та позитивом. Згодом, капітани команд розіграли на ЧуВаЧі послідовність участі у брейн рингу. Власне, у вигляді популярної гри відбувався інтелектуальний конкурс. У ньому учасники змушені були на швидкість відповідати на запитання, натискаючи зелену та червону кнопки. Завданнями для них були: відгадати кінофільм за фрагментом; пригадати назву пісні за мелодією; вгадати композицію, за допомогою емодзі; визначити місто за його силуетом;  запам’ятати якомога більше деталей на картинці та відповісти на каверзні запитання ведучого щодо цих зображень.

Найбільш цікавим, традиційно, був конкурс талантів. Отож «талановита» естафета розпочалася із виступу електриків. Хлопці спочатку заінтригували присутніх коротким стендап шоу, а тоді презентували гумористичний відеоролик із секретами успішного електрика.

Команда жовтих та зелених змусили заспівати увесь зал глядачів, адже виконували популярні композиції гурту Антитіла та Скрябіна. На завершення конкурсу, зі справжнім рок-концертом виступили туристи та екологи із композицією Бон Джові.

Своєю чергою, привітав студентів із дебютом декан ФЕТЕ Владислав Волинець: «У журі сьогодні непроста робота, бо усі команди дуже талановиті, драйвові. Тому хочу побажати, аби перемогли найкращі, хоча усі з вас гідні перемоги, адже організували чудове свято. Маю надію, студрада ще буде нас радувати такими заходами, а усім гостям дякую, що завітали підтримати учасників конкурсу», - наголосив декан.

Долучилася до привітання голова Студради факультету Анастасія Яблончук, похваливши першокурсників за небайдужість і активність у підготовці свята: «Кльово було те, що першокурсники самі чекали цього заходу, готувалися до нього і попереду нас чекає підготовка до загальноуніверситетського батлу. Дякую деканату, викладачам, журі і колегам за допомогу і організацію гарного свята».

За результатами оцінювання журі, у фінал вийшли дві команди з однаковою кількістю балів, а саме зелені (цивільна безпека, агрономія) та чорні (електропостачання). Тож для студентів влаштували танцювальний батл, переможців якого обирали глядачі. Попри те, що усі конкурсанти намагалися довести свою танцювальну вправність, впевнену перемогу таки здобули енергійні хлопці із команди електриків.

Вітаємо усіх учасників заходу і переможців з успішним дебютом і бажаємо нових звершень!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1390680087752704