«Роль науки, освіти, бізнесу, громадськості та влади в інноваційно-інвестиційній політиці Волині»: круглий стіл в стінах Луцького НТУ

«Роль науки, освіти, бізнесу, громадськості та влади в інноваційно-інвестиційній політиці Волині»: круглий стіл в стінах Луцького НТУ

Громада факультету бізнесу Луцького НТУ продовжує інтенсивно долучатись до обговорення та вирішення соціально-економічних питань розвитку свого регіону. Цього разу на запрошення декана факультету професора Тараса Божидарніка до спілкування зі студентами та викладачами 29 листопада 2014 року завітав перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кудрявцев. Захід у форматі круглого столу було організовано кафедрою менеджменту та маркетингу, а участь в ньому взяли викладачі, аспіранти та студенти спеціальностей «Управління інноваційною діяльністю», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Менеджмент організацій та адміністрування».

Привітав учасників модератор бесіди – проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах, наголосивши на ролі молоді в творенні європейського майбутнього.

Про інноваційно-інвестиційний потенціал та виграні міжнародні гранти Волині розпочав діалог з присутніми Сергій Кудрявцев, який, до слова, у 1998 році здобув освіту саме в Луцькому НТУ (кваліфікація «менеджер-економіст»). Міжнародна технічна допомога Волинській області за 2014 рік, як зазначив гість, стала рушієм якісних змін в регіональній політиці. Йдеться насамперед про такі проекти як «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», «Разом безпечніше», що реалізуються в рамках програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Метою програми є сприяння економічному, соціальному розвитку регіонів, вирішення спільних проблем довкілля, стану енергетичних ресурсів, а також – вирішення питання вільного переміщення людей, товарів та капіталу.

Який механізм оцінювання проектів, на яких актуальних проблемах зосереджують увагу закордонні донори, яким чином розподіляються кошти між сторонами – ці та інші питання були обговорені в ході роботи круглого столу. «Обєднуйтесь, адже разом завжди вдається досягти більшого. Який подальший розвиток Волині – залежить тільки від молодого покоління, від його участі в розробці стратегії для регіону. Політика обласної адміністрації спрямована на залучення молоді до облаштування благоустрою області та Луцька. Подавайте свої ідеї, майбутнє – за вами!» – повідомив запрошений.

Як зазначив декан факультету бізнесу, Тарас Божидарнік, майже дві години промайнули дуже швидко, цікаво та конструктивно, а напрацювання науковців Луцького НТУ дуже зацікавили Сергія Кудрявцева, який пообіцяв сприяти їх втіленню в державній програмі 2020.

 

Галина МИКИТЮК