«Що? Де? Коли?» Forever

Мабуть, усі пам'ятають відому телевізійну гру, у якій команда із шести гравців – «знавців» – шукає правильну відповідь на задане питання за допомогою мозкового штурму протягом однієї хвилини. Пригадали?

 Цікаву версію цього шоу можна було спостерігати 27–29 листопада у кав'ярні «DRUZI FOREVER». Саме тут проводилися осінні ігри «Що?Де?Коли» між факультетами Луцького НТУ. Організатором заходу виступила студентська рада університету.

У затишній атмосфері кафе насолоджуватися грою було вдвічі приємніше. «Диктував правила» чоловік у метелику – ведучий Олексій Табачук. Саме з його уст звучали фрази: «Увага, запитання!», «Час вийшов» та «Отже, правильна відповідь…».

У грі взяли участь п'ять факультетів – факультет будівництва та дизайну (ФБД), факультет обліку та фінансів (ФОФ), машинобудівний факультет (МБФ), факультет комп'ютерних наук і технологій (ФКНІТ) та факультет бізнесу (ФБ). Проти них грали «глядачі»: Ольга Ужегова, Світлана Ротко, Наталія Дмитрієва, Микола Дмитрієв, Оксана Жук, Тарас Бзита, Андрій Лец, Ірина Задорожнікова, Олексій Табачук, Василь Чернецький, викладачі кафедри банківської справи, викладачі кафедри обліку та аудиту і викладачі кафедри фінансів.

27 листопада зіграли дві команди ­– ФБД (Сергій Назаренко, Тетяна Шаповалова, Тетяна Гордіюк, Євгеній Чайкін, Вікторія Ротко та капітан Олександр Павлів) і ФОФ (Ольга Ярошик, Юлія Лукашук, Тетяна Макарук, Вікторія Прокоп, Ольга Ярошевич та капітан команди Олена Сосницька). «Будівельники» (4:6) у загальному рахунку отримали «-2», а «фінансисти» (6:4) – «+2» очка. Кращими гравцями визнано Тетяну Шаповалову та Вікторію Прокоп.

28 листопада в інтелектуальний бій вступили команди ФКНІТ (Федір Петрук, Олексій Бартосевич, Оксана Газдайко, Богдан Гламазда, Богдан Дацюк та капітан Марина Петренюк) і МБФ (В'ячеслав Яворський, Антон Мороз, Юлія Варченко, Дмитро Бєляков, Юрій Слупко та капітан команди Ігор Цибуля). Хоча «мбф-івці» зіграли 6:4, а «фкніт-івці» – 5:6, все ж обидві команди не справилися із вирішальним питанням і втратили всі очки, тому у загальному рахунку мали «-6». Найкращими гравцями стали Богдан Гламазда та Ігор Цибуля.

29 листопада у дуелі брав участь ФБ (Роман Тимовський, Сергій Кушнірук, Дарина Лук'яненко, Андрій Кіричук, Марія Гриб та капітан команди Іван Левчук). «Бізнесмени» зіграли з таким же рахунком, як і «фінансисти», але те, що вони тричі відповідали достроково, дозволило їм стати командою-переможцем осінньої серії ігор. Найкращим гравцем сезону та новим магістром інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?» Луцького НТУ було визнано Романа Тимовського, який і отримав традиційну «сову».

Кращі гравці були нагороджені грамотами та книгами. Усі учасники отримали заохочувальні подарунки від деканатів своїх факультетів, а також запашну каву від закладу, де проводилася гра.

До речі, під час заходу виникла ідея провести аналогічне змагання між командами викладачів та студентів. Тож, певно, наступний сезон ігор буде «спекотним»!

Тетяна Гапончук