«Школа асів»: у Луцькому НТУ відбувся конкурс із комп’ютерного моделювання

 «Школа асів»: у Луцькому НТУ відбувся конкурс із компютерного моделювання

Більше трьох десятків учнів шкіл та студентів коледжів не лише з Луцька чи Волині, але й з далеких областей України, зголосилися взяти участь у ІІ «Школі асів з комп’ютерного моделювання».

Захід відбувається уже другий рік поспіль за організації машинобудівного факультету, аби відкрити можливості молоді в інженерному проектуванні, моделюванні та графіки й продемонструвати процес створення тривимірних об’єктів.

Варто зазначити, що минулоріч тема конкурсу стосувалася інженерної та комп’ютерної графіки. Нині ж, за словами завідувача кафедри ІКГ Ігоря Головачука, межі Школи асів розширили: «Вдруге відбувається Школа асів у Луцькому НТУ. Цього разу ми розширили межі діяльності і зараз конкурс включає математичні моделі і моделювання технологічних процесів».

«Під час викладання різноманітних дисциплін для студентів Луцького НТУ, ми використовуємо усі ті технології, що й представлені у цьому конкурсі. Тому здобуті сьогодні навики і вміння знадобляться вам у навчанні в університеті», - звернувся спікер до учасників.

Привітав талановиту молодь і ректор Луцького НТУ Петро Савчук, зазначивши, що сьогоднішній захід допоможе їм розкрити свої можливості і вміння й успішно реалізувати себе у майбутньому.

«Радий вітати вас у стінах нашого університету. Ми зацікавлені у тому, щоб до нас приходили найсильніші студенти, такі як ви, адже не боїтеся і берете участь у подібних конкурсах, впевнено демонструєте свої таланти та вміння. Тому бажаю вам вдалої роботи, вдосконалення і чекаємо вас у стінах Луцького НТУ уже в якості студентів», - наголосив ректор.

Детальніше розповів про машинобудівний факультет його  спеціальності та переваги декан МБФ Ігор Цизь. Він також наголосив, що молодь має унікальну можливість познайомитися із потужними науковцями і попрацювати під їхнім керівництвом.

«У вас сьогодні є унікальна можливість відчути себе студентами Луцького НТУ. Ви будете займатися в аудиторіях, де навчаються наші студенти, працювати під керівництвом наших викладачів, поважних науковців, які мають чималий досвід у галузі і багато чого вас зможуть навчити. Вони дадуть можливість набути певні знання і навики, за якими ви відкриєте власні можливості і вміння», - зауважив декан.

Крім цього, Ігор Цизь наголосив, що університет багато зусиль докладає до розвитку матеріальної бази, впровадження інноваційних технологій у навчальний процес і завдяки цьому випускники Луцького НТУ мають можливість успішно реалізуватися у житті. До того ж, окрім напруженого навчання, на студентів чекає цікаве активне дозвілля, тому молодь із впевненістю може долучатися до університетської родини і максимально себе реалізовувати.

Поділилися враженнями від навчання у Луцькому НТУ й кращі студенти МБФ: «Я вважаю, що МБФ кращий, навчання тут набагато легше і дуже цікаве, викладачі лояльні до студентів, активне дозвілля, існує чимало заохочень . Якщо ви добре навчалися в школі і є активними людьми - цей факультет для вас».

Свої емоції після заходу висловила учасниця конкурсу - студентка коледжу НУХТ із Івано-Франківщини Неля Мельник: «Я хотіла краще ознайомитися з компютерною графікою, навчитися моделювати у різних програмах. Дізналася про конкурс і вирішила спробувати свої сили. Попри те, що сьогодні у конкурсі більшістю все-таки були хлопці, але я вважаю, що у цій професії можуть працювати і дівчата, головне, щоб справа подобалася».

Загалом учасники Школи асів заслухали теоретичну частину тренінгу, згодом у спеціально облаштованих аудиторіях взяли участь у практичних тренінгах з основ комп’ютерного моделювання, а наприкінці позмагалися у конкурсі на кращу 3D анімацію.

Насамкінець учасники та переможці ІІ «Школи асів з комп’ютерного моделювання» отримали нагороди та іменні сертифікати.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1401447430009303