Соціально відповідальні заходи студентів магістратури економічних спеціальностей

Соціально відповідальні заходи студентів магістратури економічних спеціальностей

Протягом червня, за сприяння декана факультету бізнесу Надії Хвищун, в рамках вивчення дисципліни «Соціальна відповідальність» (викладач – завідувач кафедри економіки, д.е.н., проф. Шубалий О.М.), студенти магістратури груп ЕКм-51, ПТБм-51, ПТБм-52, МЕВм-51, ФБСм-51 у позанавчальний час відвідали з благодійною метою ряд закладів соціальної спрямованості м. Луцька.

Організацію та практичну реалізацію цих заходів студенти здійснювали самостійно. Достатньо велика чисельність груп магістрів дозволила усім зосередитись на реалізації окремих заходів, які були спрямовані на допомогу різним соціально незахищеним групам населення (малюки, діти шкільного віку, пенсіонери), а також бездомним тваринам.

Таким чином було реалізовано наступні заходи:

1. Студенти групи ПТБм-52 (Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство та торговельне підприємництво) відвідали Волинський обласний спеціалізований будинок дитини, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Короленка, 1. За зібрані кошти куплено ящик бананів, два кг цукерок та 5 кг печива, які студенти рознесли по групах для усіх дітей цього закладу. Студенти вийшли переповнені емоціями та зі сльозами на очах.

2. Студенти групи ФБСм-51 (Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування) відвідали Державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок»». Привітали дітей з Всесвітнім днем захисту дітей, подарували їм подарунки та солодощі, поспілкувались та гарно провели час.

3. Студенти груп ПТБм-51 (Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Економіка підприємства.) та МЕВм-51 (292 Міжнародні економічні відносини) факультету бізнесу відвідали Луцький геріатричний пансіонат для престарілих та інвалідів, що знаходиться за адресою: вул. Теремнівська, 70. Сьогодні тут проживає 160 людей. 70% мешканців – це люди похилого віку. Також тут живуть інваліди першої та другої груп.

Студентів привітно зустріла директор пансіонату Гнатюк Алла Вікторівна та провела міні-екскурсію. Пенсіонери були раді приходу студентів та розповідали історії з життя пансіонату.

4. Студенти групи ЕКм-51 (спеціальність 051 Економіка) відвідали Комунальне підприємство Луцької міськради «Ласка» –  притулок для бездомних тварин, що знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Мамсурова, 9. Студенти принесли корм та приділити увагу гарним тваринам, а також розповсюдили серед студентів і викладачів інформаційні матеріали про діяльність комунального підприємства.

За підсумками проведених заходів усі зрозуміли, що робити добро дуже просто, потрібні тільки бажання та підтримка друзів. Адже «золоте» правило «Роби добро, і воно тобі повернеться» ще ніхто не відміняв! 

Студенти груп ЕКм-51, ПТБм-51, ПТБм-52, МЕВм-51, ФБСм-51