«Спілкування із ректором», - у Луцькому НТУ запровадили нову традицію

 «Спілкування із ректором», - у Луцькому НТУ запровадили нову традицію

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук провів неформальну зустріч із представниками студентської ради університету. Відтепер, зазначає ректор, подібні зустрічі стануть хорошою традицією, адже саме таким чином найкраще вибудувати ефективну співпрацю із молоддю та обмінятися ініціативами, пропозиціями та порадами.

«Наші зустрічі будуть традиційними, бо я прагну із вами більшої комунікації, аби бачити ваші ініціативи та обговорювати пропозиції ректорату. Низка університетів проводять подібні комунікаційні зустрічі, отож і нам варто визначитися із їхнім форматом, основне, що є важливими – співпраця задля підсилення позицій університету».

Так, студенти та ректор обговорили проекти логотипу університету та символу студентської ради. За словами Петра Савчука, обидва проекти уже затверджені, тож уже невдовзі будуть реалізовані.

«Престижні заклади вищої освіти формують власну історію. Ми використали креативні ідеї і створили студентський символ у вигляді кубика. Кубик  – це правильна геометрична форма, довершеність, розум, технічна та ІТ складові», - додає ректор, зазначивши, що даний символ планують встановити уже до вручення дипломів випускникам ЗВО.

Крім того, учасники зустрічі мали нагоду обговорити створення бізнес-інкубатора, що розміщуватиметься у головному корпусі Луцького НТУ, формування команди із хокею на траві, а також проведення студентської Спартакіади.

«Ми почали себе позиціонувати як університет, який культивує здоровий спосіб життя та підтримку спорту. Оскільки ми маємо спеціальність «фізична культура і спорт», ми мусимо культивувати здоровий спосіб життя, формувати імідж, бути цікавими для грантових механізмів та партнерських відносин», - резюмував Петро Савчук.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ