СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ − ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ − ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

Вітаємо студента кафедри цивільної безпеки ФЕТЕ Рудинця Святослава Миколайовича та його керівника, к.т.н., доцента кафедри інженерії програмного забезпечення ФКНІТ СІВАКОВСЬКУ ОЛЕНУ МИКОЛАЇВНУ з перемогою (диплом І ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проєктами і програмами».

Цей високий результат здобуто завдяки дієвому науковому співробітництву двох кафедр Луцького НТУ: кафедри інженерії програмного забезпечення та кафедри цивільної безпеки. Представлена на конкурс наукова робота «Управління проектом системи заходів безпеки учнів з розробкою 3D гри «Pupils Safety Training Simulator» дійсно має не тільки наукову цінність, а й вагоме практичне значення, яке полягає в тому, що розроблене програмне забезпечення сприятиме підвищенню рівня соціально-економічного захисту учнів (студентів) у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Прикметно, що роботу визнано кращою у конкурсі, в якому взяло участь 76 студентських наукових робіт від 97 авторів із 34 закладів вищої освіти. Результати рецензування та рейтинговий список були оприлюднені на сайті Львівського національного аграрного університету за посиланням   http://lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/nd/konkstnauk.html.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Заступник декана факультету КНІТ

 Юлія Повстяна