Співчуття з приводу смерті Хайліса Гедаля Абрамовича...

Співчуття з приводу смерті Хайліса Гедаля Абрамовича...

 

Перестало битися серце доктора технічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, академіка інженерної академії України Гедаля Абрамовича Хайліса. 

Усе його життя було пов'язане з тим, як краще механізовувати сільськогосподарські процеси, досліджувати та удосконалювати машини. Інженер за фахом, за весь період роботи Г.А. Хайліс здійснив значний внесок у розвиток теоретичних та практичних напрямків дослідження механізмів сільськогосподарських машин, з механіки рослинних матеріалів, з механізації вирощування і збирання льону, сушіння матеріалів та ряду інших питань. Він заснував нову наукову дисципліну «Механіка рослинних матеріалів».

 

Г.А. Хайліс – науковий керівник багатьох аспірантів і докторантів, ним створена наукова школа, під його керівництвом підготовлено і захищено 38 кандидатських дисертацій, він був науковим консультантом 7 докторських дисертацій.

Усі, хто знав Гедаля Абрамовича, відзначають його надзвичайну скромність, тактовність і прагнення безкорисливо допомагати всім. Він був взірцем порядності, чесності та інтелігентності.

 

Висловлюємо найщиріші слова співчуття родині та близьким Гедаля Абрамовича з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваш біль та горе і підтримуємо у годину скорботи. Світла пам’ять...

 

Прощання відбудеться у вівторок, 29 вересня, у с.Гаразджа.