Співочі технарі і «веселі яйця», - у Луцькому НТУ дебютували першокурсники ТФ

Співочі технарі і «веселі яйця», - у Луцькому НТУ дебютували першокурсники ТФ

Зазвичай кажуть, що творчі люди нічого не тямлять у точних науках і навпаки, що «технарі» зовсім не можуть бути митцями. Такий стереотип подолали першокурсники технологічного факультету Луцького НТУ на дебютному концерті і довели, що співочими та акторськими здібностями можуть похизуватися усі, головне - мати бажання.

Надвечір 13 листопада у Луцькому НТУ - гучно, адже першокурсники ТФ влаштували свято власного дебюту і продемонстрували інтелектуальні здібності і таланти. Передусім ведучі заходу представили учасників батлу та їх капітанів, а це: команда ФК-11 «Екстрим» та Софія Лопоха; команда ІМ-11 «Амбасадор і Компанія» та Паша Деркач; команда ЕЛ-11 і ТК-11 «Ліга двієчників» та Артем Павлюк; команда АВ-11 Only Black та Вадим Гіль.

Оцінювало здібності «першачків» компетентне журі, до складу якого увійшли: доцент кафедри прикладної механіки Людмила Самчук; представник студради ТФ Назарій Марчук; доцент кафедри матеріалознавства Дмитро Гусачук; доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр Радченко; доцент кафедри АКІТ Леся Федік.

Для того, аби довести свою першість, студентам необхідно було успішно показати свої сили у конкурсах. Перший із них – відеопредставлення, у якому команди знайомили глядачів зі своїми учасниками та намагалися креативно зобразити спеціальність, на якій навчаються.

Наступним етапом була демонстрація інтелектуальних здібностей, однак у нестандартній інтерпретації. Молодь мала гідно показати свої здібності у грі «Хто я?», де капітан повинен був за навідними питаннями якомога швидше вгадати персонаж, зображений позаду нього. Згодом команди спільними зусиллями мали вгадати слова, за допомогою букв, що закріплені за кожним учасником. І насамкінець, сюрпризом для команд стала участь у справжній казці. Так, для кожного учасника була надана роль, до прикладу Джульєти чи Коня, Влада Ями чи Вай-фай роутера, Червоної шапочки чи консультанта Оріфлейм, ба навіть яйця курочки Ряби. Конкурсанти змушені були виконувати свої ролі, слідкуючи за змістом казок, які зачитували ведучі.

Традиційно найбільш цікавим та вражаючим став конкурс талантів. І тут студенти, беззаперечно, змогли подивувати глядачів, адже такої кількості творчої молоді варто ще пошукати, тим паче, серед «технарів». Студенти дивували чудовим виконанням музичних композицій, починаючи від пісень Цоя під гітару і закінчуючи сучасними реп, хіп-хоп піснями.

Неабияк повеселило і глядачів і самих конкурсантів імпровізоване караоке, яке ведучі запропонували провести на кінець свята. Кожна команда повинна була заспівати відомі українські пісні, з використанням лише голосних букв. Схитрувати виконавцям не можна було, адже результат караоке враховували глядачі, які власними оплесками й обрали переможців. Варто зазначити, що караоке-боротьба відбувалася за головний приз – яйця!

Найбільш очікуваний момент для усіх настав під час оголошення результатів оцінювання журі. Для вручення почесного кубку, на сцену запросили декана технологічного факультету Олега Заболотного.

«Як на мене, технологічний має талант! Хочу привітати усі команди з успішним дебютом і подякувати за класний вечір», - наголосив декан.

Отож, за підсумками голосування, перемогу здобула команда АВ11 Only Black.

Вітаємо учасників батлу та переможців і бажаємо впевненості у своїх  силах та нових звершень!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1385416854945694