Співпраця кафедри КПВ та ТМ з науковими інститутами України

Співпраця кафедри КПВ та ТМ з науковими інститутами України

В рамках заключного договору про наукову, науково-виробничу, практичну та інтелектуальну співпрацю між кафедрою комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Луцького НТУ і Інститутом проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича НАН України (ІПМ), на запрошення завідувача кафедри професора Віктора Рудя та голови Волинського осередку Українського матеріалознавчого товариства доцента Олександра Повстяного, 2 грудня  2014 року на кафедру КПВ та ТМ завітали виконавчий директор Українського матеріалознавчого товариства (УМТ), к.т.н., старший науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича НАН України Леонід Чернишов та к.ф.-м.н., науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича НАН України Ірина Белан.

Кафедра КПВ та ТМ та члени Волинського осередку Українського матеріалознавчого товариства прослухали доповідь Чернишова Л.І. на тему: «Українська технологічна платформа «Передові матеріали і технології їх отримання». Така форма трансферу технологій – зазначено у доповіді – взята на озброєння з програми співробітництва європейських країн. Нова форма співробітництва в рамках національних та європейських платформ буде сприяти покращенню надзвичайно важливої роботи по реалізації наукових розробок у промисловість Волинського регіону. Ця робота започаткувалася і продовжується за активною участю УМТ та безпосередньо кафедри.

Після наукового семінару представники ІПМ оглянули матеріальну базу кафедри КПВ та ТМ, а зокрема майбутню спільну міжвідомчу науково-дослідну лабораторію механіки деформування структурно-неоднорідних матеріалів. Відвідувачами було відмічено позитивний і швидкий рух щодо обладнання даної лабораторії для проведення наукових досліджень співробітниками та студентами Луцького НТУ та ІПМ.

Після закінчення офіційної частини наукової роботи гості з Києва відвідали головну пам’ятку архітектури м.Луцька – замок Любарта.

ДЯКУЄМО НАШИМ КОЛЕГАМ І ДРУЗЯМ ЗА КОНСТРУКТИВНУ ТА ПЛІДНУ РОБОТУ!

 

Олександр Повстяной,

доцент кафедри КПВ та ТМ