Спорт об’єднує усіх !

Те, що рух – це життя, добре відомо. Однак в силу різних причин не кожен може займатися спортом : одним заважають важкі хвороби, іншим звичайні лінощі. Слава Богу, що є люди, які не просто обрали фізичну культуру як фах, а ще знаходять час організувати та провести спортивні змагання для людей з різними фізичними можливостями.

Перемогла дружба!

Саме така зустріч минулої суботи відбулася у Луцьку з ініціативи волонтерів ,  колективу кафедри фізичного виховання  та студентів Луцького НТУ. В різноманітних конкурсах взяли участь близько ста вихованців Волинського обласного реабілітаційного центру інвалідів ”Джерело життя”, благодійного фонду ”Тавіта”, який об’єднує дітей – сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, колишні спортсмени. Учасники були розділені  на дві команди. Хтось міг вільно самостійно пересуватися, комусь допомогли міцні руки та вміння швидко зорієнтуватися. Групи вболівальників підтримували щирими оплесками усіх членів команд. Кожен з них отримав спеціальний приз, а капітани – цінні подарунки. Блиск в очах, радісні посмішки – це найкраща нагорода організаторам.  Господарі з БФ «Тавіта»  підготували концерт, особливо глядачам сподобалася  міні – вистава «Зцілення полководця». Ролі  біблійних героїв майстерно виконали юні артисти.

Хто швидше? 

Спілкування  з глядацькою аудиторією відбувалося в формі діалогу , охочі ділилися своїми мріями,роздумами. Один мріє стати Президентом України, іншому за вподоби навчитися добре лазити по стінах –ось такі ми всі різні. Неважливо , хто яку спеціальність обере, головне, щоб кожен зберіг у  душі  любов , щире бажання дарувати собі та іншим радість та відчувати один одного серцем . Після веселих та захоплюючих змагань діти, молоді і не тільки …. люди зібралися за святковим столом. Після фізичних навантажень на відсутність апетиту ніхто не скаржився. Тим більше, що кухарі постаралися на славу.

У ролі царя Ассирійського – Сергій Мельников ,  служниці – Юля Паутова.

Наталія Дмитрієва.