Спорткомплекс Луцького НТУ приймає «Кубок Любарта 2020»

Спорткомплекс Луцького НТУ приймає «Кубок Любарта 2020»

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету Волинська федерація таеквон-до проводить відкриті змагання «Кубок Любарта 2020». Вік учасників не обмежений - від 6 до 30+. У змаганнях беруть участь команди з Луцька, Рожища, Ковеля, Львова та Житомира.

Завітала на захід, аби привітати учасників та побажати їм перемоги, ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона звернулася до спортсменів із словами підтримки та зазначила: «Мені неймовірно приємно, що такий гарний захід відбувається в стінах Луцького НТУ. Маю надію, що серед вас є наші майбутні абітурієнти, які уже починають знайомитися з нашим ЗВО. Хочу побажати кожному учаснику завжди бути веселими, сміливими, кмітливими! Батькам бажаю мати натхнення підтримувати своїх юних спортсменів у їх починаннях та радіти їхнім перемогам. Всім присутнім - міцного здоров‘я! Нехай пандемія минає нас усіх стороною!».

Також ректор наголосила, що двері Луцького НТУ завжди відкриті для усіх бажаючих, а адміністрація з радістю підтримає будь-які хороші ініціативи, особливо ті, що стосуються здорового способу життя.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ