Спортсмен-Сердючка, машинобудівниця, яка танцює і малюнки «на живо»: у Луцькому НТУ обрали кращого студента

Спортсмен-Сердючка, машинобудівниця, яка танцює і малюнки «на живо»: у Луцькому НТУ обрали кращого студента

У Луцькому національному технічному університеті відбулася чи не найголовніша подія року – обрання найкращого студента ВИШу. Молодь дивувала своїми талантами та вміннями, адже не кожна машинобудівниця зможе затанцювати східні танці і далеко не кожен спортсмен вразить майстерністю пародіювання. Про те, хто ж таки виборов почесне звання Найкращого студента Луцького НТУ-2018, читайте далі.

Варто зазначити, що урочистий захід відбувся 13 квітня у стінах Волинського облмуздрамтеатру. За почесне звання боролися 12 претендентів, що уже визнані найкращими на своїх факультетах. Студенти змушені були пройти 3 випробування, зокрема, конкурс відео-представлення, презентація талантів та інтелектуальне змагання.

Оцінювало молодих людей професійне та незалежне журі, серед яких начальник відділу сім’ї і молоді Луцької міської ради Катерина Шкльода, рекрутер компанії «Internetdevels» Юлія Дударчук, дизайнер, коуч, бізнес-тренер СЕО проекту Intention Наталія Ісаєва, кращий студент Волині Назарій Дубина та голова студентської ради Волині Віталій Сніжко.

Як зазначили ведучі свята Василь Лотошинський та Владислав Літкович, вечір був особливим ще й тому, що напередодні у Луцькому НТУ відзначали 10-річницю надання ВИШу почесного титулу національного.

Отож, у запеклій боротьбі взяли участь «Кращий студент громадський діяч» Уляна Кашепа, «Кращий студент факультету обліку і фінансів» Василина Дунь, «Кращий студент технологічного факультету» Іван Воробей, «Кращий студент факультету КНІТ» Олександр Склянчук, «Кращий студент машинобудівного факультету» Ірина Лисик, «Кращий студент факультету бізнесу» Ірина Охват, «Кращий студент митець» Марія Созонік, «Кращий студент ФЕПЕС» Анастасія Базан, «Кращий студент спортсмен» Владислав Козачок, «Кращий студент факультету будівництва та дизайну» Владислав Ільчук, «Кращий студент науковець» Надія Тележинська та «Кращий студент дизайнер» Ольга Бакун.

У першому конкурсі відео-представлення кращі студенти розповіли про себе, чим вони займаються, які мають хобі та зацікавлення, презентували себе як професіоналів справи, якої навчаються та озвучили власні життєві кредо.

У наступному змаганні, учасники мали нагоду блиснути знаннями, адже повинні були оригінально та цікаво відповісти на заздалегідь підготовлені для них запитання. Інтелектуальний конкурс умовно розділили на два блоки: загальні запитання та запитання за спеціальність, що вивчають студенти в університеті. Отож, конкурсанти відповідали на питання: «Що гірше: піти на ризик, або взагалі не спробувати?», «Якими рисами характеру можете себе охарактеризувати?», чи наприклад «У чому, на вашу думку полягає щастя?». Потому студенти мали розповісти: «Хто такий хороший бухгалтер?», «Що таке комп’ютерна інженерія?», «Хто кращі: будівельники чи дизайнери?» та «Чому важливе машинобудування?» тощо.

Згодом учасники змогли продемонструвати свої захоплення та зіркові таланти. У цьому змаганні молодим людям насправді вдалося подивувати глядачів, адже студентка машинобудівного факультету показала майстерність виконання східних танців, кращий студент-спортсмен виконав пародію на Вєрку Сердючку, майбутня бізнесвумен провела майстер-клас із виготовлення «смачного» букету. Крім того, учасники виступали із авторськими піснями, грали на музичних інструментах, декламували поезії, просто на сцені малювали картини, запалювали рок-виступами та навіть демонстрували авторський дизайн дитячої шкільної форми із волинським орнаментом.

Розрядити атмосферу запеклої боротьби між учасниками зголосилися молодіжні музичні та танцювальні гурти. Отож, розважали публіку світлодіодним шоу театр вогню «Fire dance», рок-гурт «Internal Melodic Sad Core», учасники школи танців «Own Space», гурт «kOta» та студенти Луцького НТУ із запальними бальними танцями.

Згодом, до завершального слова запросили Юлію Дудар, яка подякувала учасникам конкурсу за гарний настрій та чудове свято: «Усім дякую за чудове свято, гарний настрій. Стільки енергії, драйву та ідей вдалося показати учасникам. Всі були найкращі і не можна з-поміж вас виділити когось особливого, бо ви всі такими є. Бажаю усім натхнення, руху вперед, віри у себе, ставити нові цілі та досягати успіхів».

За допомогу в організації заходу подякував голова профспілкової організації студентів Ілля Ковтонюк: «Я хочу подякувати усім, хто допомагав в організації даного заходу, зокрема адміністрації університету, адже ви зробили колосальну роботу: допомагали учасникам із презентацією їхніх талантів, відео, у підготовці до конкурсів. І найголовніше, що я хочу побажати: нехай переможе найкращий».

Натомість проректор Луцького НТУ із науково-педагогічної роботи Валентин Талах наголосив, що найважче завдання довелося виконувати саме членам журі, адже їм потрібно було визначитися, хто кращий: спортсмен, науковець чи дизайнер. За словами проректора – це фактично нездійсненне завдання, адже усі із учасників варті звання кращого. До того ж, зазначив Валентин Талах, дуже порадувало його те, що за звання кращого студента саме технічного університету боролися аж 8 прекрасних дівчат.

«Те, що я побачив – я в шоці. І ті таланти, які я побачив на цій сцені… Поплавський відпочиває. Нам треба явно думати про відкриття нових спеціальностей, а можливо й цілого факультету. За що я вам дуже вдячний, діти… Сьогодні на сцені я побачив те, що я люблю і поважаю в інших людях: щирість, чесність, ваша незалежність, незаангажованість, не скованість. Я побачив розум і його головною ознакою стало те, що людина вміє щиро посміятися над собою. Браво, у вас все вдалося!», - зазначив проректор.

Отож, за результатами оцінок журі, перемогу за звання найкращого студента Луцького національного технічного університету здобула студентка-громадський діяч (інженерне матеріалознавство, ПМ-41) Уляна Кашепа.

Щиро вітаємо усіх учасників конкурсу, пам’ятайте: ви уже найкращі! А переможниці свята розуму й краси бажаємо втілення мрій, реалізації та подальших успіхів!

Автор публікації - Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Автор фото (більше за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...) - Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ