Старт проекту «Мій шлях до успіху в професії фінансиста»

Старт проекту «Мій шлях до успіху в професії фінансиста»

 

За ініціативи кафедри фінансів Луцького НТУ, зокрема завідувача вище згаданої кафедри, проф. Вахович І.М. та доц. Дорош В.Ю., у цьому році стартує новий проект «Мій шлях до успіху в професії фінансиста». Мета проекту – допомогти зорієнтуватися студенту у майбутньому не лише правильно обрати місце працевлаштування та виробити практичні навики, але й поглибити особисту фінансову обізнаність. Проект передбачає ряд зустрічей студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» з керівництвом та провідними фахівцями задіяними у фінансовому секторі Волинського регіону.

Перша зустріч, у рамках проекту, відбулась 29 листопада 2013 року в ауд К. 202 шляхом відкритого діалогу студентів ФК – 31 з представником ПАТ КБ «ПриватБанк» Панасюк Тетяною Володимирівною на тему «Перспективні форми заощадження та заробітку для молоді». Розглядаючи банківські продукти, Панасюк Т.В зазначила, що в Україні поки найдоступнішою формою організованих заощаджень населення є банківські депозити. Доповідачем системно викладено матеріал щодо депозитних програм та їх переваг, способів відкриття депозиту, додаткових можливостей.

Упродовж зустрічі майбутні випускники мали можливість вислухати пропозиції щодо працевлаштування без відриву від навчального процесу, обговорити умови роботи в межах агентської програми. Окремо було зазначено, що агент – це партнер банку, який отримує дохід, продаючи банківські послуги, при цьому самостійно обираючи графік роботи.

Така зустріч відкрила нові перспективи перед студентством та спрямувала їх у русло практичної самореалізації.

 

 Інформацію підготував ст. групи ФК-31 Онищук Юра