Стартував відбірковий етап конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ»

Стартував відбірковий етап конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ»

У Луцькому національному технічному університеті розпочався відбір претендентів на участь у конкурсі «Кращий студент Луцького НТУ – 2019». Цьогоріч реєстрація на участь тривала до 5 березня і тепер найкращі студенти ЗВО мають нагоду презентувати себе у співбесідах, аби потрапити у фінал запеклої боротьби.

Сьогодні, 15 березня, відбір претендентів відбувався у номінації «Кращий студент-науковець» та «Кращий студент технологічного факультету». Загалом цього року успішна молодь може позмагатися у 12 номінаціях.

Відтак, потенційні кращі студенти-науковці презентували себе та власні здобутки у проректора із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергія Шимчука. Кандидатів на вихід у фінал було 7 із різних факультетів та груп, втім перемогу на відборі здобула студентка факультету комп'ютерних наук та інформаційних технологій групи ПНК-21 Олена Масовець. За словами представника студентського профкому Луцького НТУ та куратора номінації Станіслава критеріями відбору були усі нагороди студента, зокрема, дипломи з олімпіад, участь у наукових конференціях, наукові тези та опубліковані статті в журналах, доповіді та тематичні заходи, в яких брав участь конкурсант.

«Крім того, обов’язково враховується середній бал залікової книжки. Після перевірки повністю усіх досягнень студента та на підставі наданих документів, комісія обирає одну людину, профком до цього вибору ніякого відношення не має», - наголошує Станіслав.

Водночас, додає спікер, підготовка учасників до фінального етапу конкурсу розпочнеться уже з наступного тижня, вони ж найближчим часом будуть поінформовані до подальші дії, репетиції, заплановані виступи та номери. Концепція фінального заходу, запевняє Станіслав, уже готова, але поки її студенти не оприлюднюватимуть, аби потягнути інтригу та вразити сюрпризами.

Крім того, відбір гідного делегата на конкурс відбувся й на Технологічному факультеті. До складу журі увійшли заступник декана ТФ Володимир Ковальчук, викладач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Анатолій Хомич і голова студради факультету – Назар Марчук.

Позмагатися за можливість потрапити на святкову сцену зібралися четверо кращих представниць факультету. Кожна із них розповіла про власні досягнення, хобі, творчі здобутки. За словами Володимира Ковальчука, визначитися із переможницею відбору було не легко, адже таланти та напрямки роботи кожної із них варті особливої уваги. Однак, одна із дівчат таки була обрана членами журі і це Анастасія Чак - студентка спеціальності «Фізичне виховання і спорт».

«На перший погляд, ніби все було дуже просто, але коли ви показали свій талант, напрямки роботи, все таки у нас виникли питання щодо того, кого рекомендувати на звання кращого студента факультету. Чак Анастасія, для тебе зараз випадає найбільш відповідальний момент і потрібно буде багато працювати, щоб гідно представити наш факультет на фінальній частині конкурсу», - звернувся Володимир Ковальчук.

Своєю чергою, куратор номінації та представник студентського профкому Ігор розповів, що перед учасниками відбору стояло завдання якомога краще представити себе та свої таланти. Водночас члени журі надавали перевагу студентам 1-2 курсу, адже саме їм час відчути справжнє студентське життя.

«Захід був організований у вигляді співбесіди. Учасник мав представити себе, відкритися максимально, показати, яка він людина та у чому полягає його розвиток. Нам потрібно спочатку познайомитися з людиною, а потім побачити її в дії. Одним із критеріїв було те, що ми більше надавали перевагу молодому поколінню, тобто 1-2 курсам, адже вони й надалі будуть залишатися з нами, їм потрібно ще побачити цікаве студентське життя, а четвертий курс уже багато чого бачив, жив, переживав. Усі наші учасники вчаться на хорошу рівні, тому цей критерій не був у пріоритеті».

Водночас, Ігор поділився секретами підготовки фінальної частини конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ» і обіцяв, що цьогорічний захід буде феєричнішим за попередній: «Минулого року ми взяли досить високу планку, бо орендували драмтеатр і залучили чимало спонсорів. Цього року ми націлені на проведення ще масштабнішого заходу з іще більшою кількістю спонсорів, глядачів та відомих гостей, а також більшою кількістю декорацій. Ми також підготували музичний сюрприз, але поки його не розкриватимемо. Тому рівень заходу ми, однозначно, піднімаємо».

Варто зазначити, що відбірковий етап відбуватиметься ще 16 березня. Після усіх співбесід, проведених за різними номінаціями, можна буде дізнатися імена учасників  боротьби за звання кращого студента Луцького НТУ 2019, який відбудеться у травні.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1200088270145221