Стратегії і тактики: про що говорили на відкритому засіданні кафедри менеджменту Луцького НТУ

Стратегії і тактики: про що говорили на відкритому засіданні кафедри менеджменту Луцького НТУ

На факультеті бізнесу Луцького національного технічного університету, в оновленій модернізованій аудиторії банківського менеджменту, відбулося відкрите засідання кафедри менеджменту. Зауважимо, що такий формат запроваджено в Луцькому НТУ віднедавна. Його суть полягає у тому, що кафедри разом із деканом звітують про свою річну діяльність та ведуть робочий діалог із ректором.

Так, на початку зустрічі ректор Луцького НТУ Петро Савчук привітав усіх присутніх та розповів: «Сьогоднішній формат є для нашого університету абсолютно новим. Я сподіваюся, що він приживеться, буде стабільним і з часом кожна з кафедр презентує свою річну діяльність саме таким чином. Метою таких заходів є відкрите спілкування між мною та працівниками ЗВО, оскільки існує багато робочих питань, які потребують безпосереднього обговорення. Хотілося би компенсувати брак зворотного зв’язку, тому очікую від цієї зустрічі плідного та конструктивного діалогу».

Далі ректор розповів присутнім про перспективи  розвитку та плани матеріального оновлення університету і наголосив на важливості залучення інвестицій. Зауважив також і на тому, що дуже важливо підтримувати рівень, про який уже заявила кафедра, демонструючи високі результати діяльності.

Загалом, під час засідання обговорювали стратегії розвитку та напрацьовані тактики кафедри менеджменту, а курувала заходом її завідувач Наталія Вавдіюк. Так, професор зауважила, що аудиторію, де відбуваються збори, оновлено силами кафедри та з допомогою студентства, які подарували мультимедійну систему для проведення інтерактивних занять та осучаснення навчального процесу. Загалом, приміщення дуже комфортне та сучасне, оскільки його оформлено в мінімалістичному стилі, де основний акцент зроблено на інформаційні стенди.

«Наша кафедра існує як окремий, самостійний підрозділ уже 2 роки. За цей час продуктивність праці викладачів суттєво зріс, що характеризується кількістю наукових праць та суттєвим приростом вступників до нашої спеціальності», - розпочала звітність завідувач. Далі Наталія Вавдіюк поділилася думками щодо тактичних кроків по залученню більшої кількості студентів, а також надходження коштів на факультет та кафедру, зокрема.

Найбільше зацікавлення у ректора викликала презентація новітньої системи дистанційного навчання, завдяки інструментам додатку «Google Classroom», який дозволяє студенту та викладачу контактувати в онлайн форматі, а також віддалено виконувати завдання і опрацьовувати матеріал. Цікаво, що таку систему впроваджують в навчальний процес уже майже 90 % викладачів факультету.

Долучилася до діалогу й декан ФБ Надія Хвищун, яка закцентувала на іміджевій стороні факультету та наголосила, на тому, що від зовнішнього вигляду залежить і рівень сприйняття університету: «Ми оновлюємо матеріальну базу в декількох аудиторіях нашого корпусу, аби в комплексі результат був видимий і суттєвий. Студенти хочуть навчатися в хороших та сучасних аудиторіях, це не маловажливий фактор залучення абітурієнтів».

Також дискутували q про тактики мотивації студентів до навчання, де Надія Хвищун зауважила, що окрім усіх загальновідомих методів варто звернути увагу й на вартість навчання в університеті. Вона наполягла, що сума за рік навчання має збільшитися лише на індекс інфляції і не більше, оскільки дороговартісне навчання може відлякати абітурієнтів.

Варто зазначити, що серед обговорюваних тем були етапи планування діяльності кафедри менеджменту. Зокрема, у мультимедійній презентації представили: визначення комунікаційних цілей, визначення ринкових цілей, аналіз цільових аудиторій, аналіз тенденцій розвитку освітніх послуг, вибір інструментів комунікації, стратегії маркетингових комунікацій, складання рекламного бюджету, реалізацію рекламної кампанії, а також оцінку ефективності та контроль. Саме на цих категоріях й був побудований звітний виступ Наталії Вавдіюк.

Ще одним питанням на засіданні було надання одній із працівників статусу доцента. Відтак, викладацький склад та ректор заслухали пропозицію, щодо обрання на посаду доцента кафедри менеджменту факультету бізнесу Луцького НТУ Дарію Смолич. Після заслухання усіх досягнень та здобутків викладача і рекомендації від Наталії Вавдіюк, шляхом таємного голосування, одноголосно було прийнято рішення присвоїти вчене звання Смолич.

Насамкінець, Петро Савчук подякував колективу кафедри за високий рівень професіоналізму, креативність та прогресивність, а також за чудову зустріч та плідний діалог.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos

/?tab=album&album_id=1262482067239174