Студент Луцького НТУ – призер відкритого Кубка Волині з кікбоксингу

6-7 грудня 2014 року в Ковелі відбувся відкритий Кубок Волині з кікбоксингу. У турнірі взяли участь шістдесят сім спортсменів (вісім команд із чотирьох областей України).

Студент факультету компютерних наук та інформаційних технологій (група КСМ-11) Владислав Капиш здобув третє місце серед молоді у ваговій категорії 57 кг в особистому заліку. Він був учасником команди з Луцька.

Спортсмен вже три роки займається кікбоксінгом, має другий розряд з боксу, що свідчить про його неодноразову перемогу в змаганнях з цього виду спорту. А от в турнірі з кікбоксінгу він взяв участь вперше і одразу ж здобув призове місце.

Владислав про свій здобуток говорить так: «Результат міг бути кращим, але в півфіналі я отримав травму, і мене зняли...».

Вітаємо з досягненням і бажаємо успіхів!