Студентам Луцького НТУ розповіли про те, як почати кар’єру в ІТ

Студентам Луцького НТУ розповіли про те, як почати кар’єру в ІТ

У Луцькому національному технічному університеті відбувся семінар від львівської IT Академії LOGOS на тему: «З чого почати кар’єру в ІТ».

Спікером заходу виступив директор ІТ-академії Руслан Шляпаков. За його словами, компанія уже співпрацює з низкою ЗВО України та має укладені договори. Відтак, учбовий центр зацікавлений у просуванні ІТ-сфери серед молоді та навчання їх новітнім технологіям.

«У Львові ми працюємо близько 7 років і вдосконалюємо якість нашого навчального плану. Крім навчального процесу в академії, ми проводимо заходи у ЗВО. Так, ІТ-академія готує фахівців, починаючи з 18-річного віку, крім того функціонує «Kids Academy» для дітей та формат он-лайн навчання. Термін проходження курсів – 6 місяців», - зазначає Руслан Шляпаков.

Під час семінару для студентів факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ, а також усіх бажаючих, керівник ІТ-академії наголосив на перевагах та перспективах ІТ галузі в Україні та за кордоном.

Крім того, лектор розповів, яким має бути перший крок, аби швидко і ефективно пройти шлях від початківця до професіонала; які напрямки сьогодні найбільш затребувані та як обрати для себе правильний; скільки часу потрібно, щоб працевлаштуватися в IT-компанію та вийти на заробітну плату в 2000-3000$.

Присутні на лекції мали можливість поставити будь-які запитання, які їх цікавили, дістати корисну пораду та рекомендації. 
Більше дізнатися про академію можна з посиланням: https://lgs.lviv.ua/?fbclid=IwAR3-0phl7iVevIfIOiNrsLCYfqoLrb-V9WGuQ3gTZPadUrSgprKFmcIF-_E

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ