Студенти факультету бізнесу діляться враженнями від екскурсії в Білорусію.

Студентами факультету бізнесу у перші дні зими була організована поїздка в Білорусію. Ініціаторами і організаторами поїздки виступила група МОт-41 (в особі Максима Подубінського). До студентів групи МОТ-41 приєдналися студенти академічних груп МК-41, МОм-61 та викладачі кафедри менеджменту та маркетингу доцент Куцай Н. С. та доцент Герасимяк Н. В.

 

Першим місцем зупинки на маршруті була Брестська фортеця. Ввійшовши в Музей оборони, який знаходиться в межах Цитаделі, групі було проведено екскурсію, в ході якої ми ознайомились з історією фортеці та відкрили для себе багато цікавих історичних фактів. Крім того побачили на практиці роботу професійного екскурсовода, що було дуже важливим для студентів напряму підготовки «Менеджмент» (спеціалізації «Менеджмент у туризмі і готельному господарстві»).


Наступним екскурсійним пунктом був музей «Врятовані художні цінності», в якому представлені експонати, що мають важливу культурну й історичну цінність, що у свій час намагалися нелегально вивезти з країни. Під час прогулянки всіх приємно вразила інфраструктура міста Брест.

Другий день пройшов під знаком Біловезької пущі. Це природоохоронна територія, яка має статус біосферного заповідника. За кількістю видів рослин і тварин Біловезька пуща не має собі рівних у Європі. Біловезька пуща - унікальний для Європи ліс, якому понад 500 років. Екскурсія була проведена на високому рівні і студенти знову ж мали можливість побачити особливості роботи екскурсовода, оцінити його професіоналізм. В межах пущі знаходиться резиденція Діда Мороза - місце, в якому і дорослі і діти повірять в казку.

В пущі мешкають різноманітні тварини: зубри, вовки, олені, лосі, зайці, білки, лисиці та інші. Під час руху в сторону резиденції Діда Мороза нам пощастило побачити групу зубрів в природному середовищі. Але краще їх можна роздивитися у вольєрах разом з іншими представниками фауни Біловезької пущі. Туди ми поїхали після відвідин резиденції Діда Мороза та посмакувавши славнозвісними млинцями з медом. Подорожували по заповідній території цілий день, проте, не заважаючи на втому, екскурсія залишила по собі незабутні позитивні враження.

У всіх туристів залишилися лише позитивні відгуки від поїздки. Подорож була цікавою та насиченою, тому радимо всім відвідати цю неординарну країну з надзвичайними краєвидами і побувати у казці у гостях у Діда Мороза.

Староста академічної групи МОт-41

Безносиков Антон