СТУДЕНТИ-ФІНАНСИСТИ ЛУЦЬКОГО НТУ УВІЙШЛИ В "ТОП-10" "БІРЖОВОЇ УНІВЕРСІАДИ - 2014"

СТУДЕНТИ-ФІНАНСИСТИ ЛУЦЬКОГО НТУ УВІЙШЛИ В "ТОП-10"

"БІРЖОВОЇ УНІВЕРСІАДИ - 2014"

 

Цього року студенти факультету обліку та фінансів вперше прийняли участь у "Біржовій Універсіаді" ‑ чемпіонату з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України.

У змаганні взяло участь 156 студентів з 36 ВНЗ з 20 різних міст України. Наш університет представляла команда з 3 осіб: Кирилюк Анни, Косюги Едуарда, Кондаревич Богдани під керівництвом тренера – доцента кафедри фінансів Ніколаєвої Анжели Миколаївни. 

Конкурс проходив з 11 лютого по 14 березня 2014 року. Організатором чемпіонату з біржової торгівлі виступила "Українська біржа" за підтримки провідних брокерів, НКЦПФР, АРІФРУ та USAID. Для участі кожному студенту надавався біржовий рахунок з доступом до торгів ф’ючерсами на строковій секції "Української біржі".

Мета універсіади ‑ надати студентам можливість перевірити на практиці і закріпити в ході реальних біржових торгів знання, отримані в рамках навчальних програм з фондового ринку.

У результаті напруженої боротьби з ринком і суперниками студенти Луцького НТУ змогли показати кращі результати у команді і увійти в ТОП-10 учасників. Офіційна церемонія нагородження відбулася 26 березня в м. Києві, де найкращим учасникам чемпіонату були вручені дипломи і пам’ятні подарунки.