Студенти Луцького НТУ – на хлібопекарському підприємстві

Студенти Луцького НТУ – на хлібопекарському підприємстві

Продукція під логотипом «Теремно Хліб» відома на теренах Волинської, Рівненської, Львівської областей, адже свіжий духмяний хліб є найкоштовнішим скарбом у світі. Саме тому 12 листопада студенти спеціальності «Облік і оподаткування» під керівництвом кураторів Гаврилюк Ольги, Ткачук Ірини вирішили ближче познайомитися з дуже цікавою і важливою справою – випічкою хліба.

ПАТ «Теремно Хліб» на ринку хлібобулочних виробів більше 30 років. На початку роботи підприємством випускалось 5 видів хліба. Сьогодні асортимент хлібобулочних виробів налічує більше як 140 найменувань з метою кращого задоволення потреб споживачів. Більшість хлібобулочних виробів виготовляється за рецептурами, які розроблені технологами підприємства.

На початку екскурсії студенти і викладачі мали чудову можливість дізнатися про секрети виробничої діяльності хлібопекарського підприємства, а також переглянути фільм про історію мистецтва випічки хліба. Під час екскурсії, Оксана Гуляр, відмітила: «Новим знаком в логотипі «Теремно Хліб»  стало зображення будиночка, як символа сім’ї, тепла, гостинності та достатку. Але незмінними залишаються головні пріоритети підприємства: повага до українських традицій, висока якість продукції, її натуральність, відповідальність перед своїми споживачами та постійне прагнення до вдосконалення».

Студенти мали нагоду ознайомитися з Практикою управління Кайдзен, як одного з найбільш ефективних методів управління компанією через підвищення якості роботи за рахунок скорочення втрат. А також, дізналися про раціональну організацію робочих місць у ПАТ «Теремно Хліб» за допомогою системи 5S, що дозволяє досягти максимально можливого порядку, ефективності і продуктивності.

Маркетолог, Ігор Касянчук наочно ознайомив студентів і викладачів з процесом виробництва хліба – починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання хліба та здоби, а також дізнатись про особливості доставки продукції покупцям через мережу фірмових магазинів.

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам ПАТ «Теремно Хліб» за надану можливість побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів.


 

 

Доценти кафедри обліку і аудиту Ірина Ткачук та Ольга Гаврилюк

 

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story