Студенти Луцького НТУ навчалися корпоративній культурі та адаптації на роботі

Студенти Луцького НТУ навчалися корпоративній культурі та адаптації на роботі

Настає день, коли людина приходить перший раз на роботу в обрану компанію і чує  там вислови: корпоративна культура, організаційна культура, філософія підприємства. Мимоволі замислюєшся що це, як воно працює саме тут? Корпоративна культура дозволяє ефективно управляти персоналом, формує лояльність працівників, допомагає розв’язувати конфлікти. Тому успішна адаптація до змінених соціальних умов та майбутньої професійної діяльності є нагальною проблемою для кожного нашого випускника.

Тож сьогодні студентам факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій випала можливість  бути учасниками семінару «КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ТА ЇЇ РОЛЬ В АДАПТАЦІЇ НОВОГО ПРАЦІВНИКА», спікером якого став член ради директорів інвестиційної компанії VolWest Group, співзасновник компаній «Техномодуль», «Автоконтинент», «NEW G”,  партнер ITEA  Олег Рабочаускас.

З гостем заходу студенти змогли обговорити питання про адаптацію нового працівника за допомогою корпоративної культури; про типологію корпоративної культури; про цінності та основні цілі корпоративної культури. Молодь активно спілкувалася зі спікером семінару, ставила цікаві запитання, а також найкращі  та найактивніші студенти змогли отримати знижки на навчальні ІТ-курси в партнера семінару ІТЕА.

Цікавим, змістовним та корисним видався сьогоднішній день для студентів ФКНІТ, який дозволив не тільки поринути у світ мрій ІТ-бізнесу, а й за допомогою правильних кроків та хорошої обізнаності – створити його власноруч!

Юлія Повстяна, кафедра ІПЗ