Студенти Луцького НТУ ознайомилися зі сферою державного управління в ОДА

Студенти Луцького НТУ ознайомилися зі сферою державного управління в ОДА

Налагодження співпраці між вузами і роботодавцями - вигідна справа як для учасників, так і для держави. По-перше, це інтелектуальний потенціал, який лишається в країні. По-друге - це створення нових робочих місць, оскільки ці проєкти сприяють стартапам і розвитку власного бізнесу.

3 жовтня 2019 року студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» відвідали Департамент економіки та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації з професійно орієнтованою метою. Ознайомлення з роботою Департаменту проводив пан Андрій Ткачук.

Були обговорені питання компетенції та навичок, якими повинні володіти майбутні фахівці у сфері державного управління. Дано безліч корисних рекомендацій молодим людям для розвитку себе як бренду, щоб бути більш привабливими на ринку праці. Проаналізовано наповнення фахових навчальних дисциплін для максимальної їх адаптації до сучасних вимог роботодавців.

Дякуємо за плідну співпрацю, адже основне у роботі вузів, щоб студенти могли влаштуватися на роботу, яка їм подобається.

Кафедра міжнародних економічних відносин