Студенти Луцького НТУ – слухачі курсів «Аналітик кібербезпеки» від інструкторів CISCO

Студенти Луцького НТУ – слухачі курсів «Аналітик кібербезпеки» від інструкторів CISCO

Бурхливий розвиток інформаційних технологій та швидка цифровізація (digitalization) суспільства потребують ґрунтовної підготовки фахівців з комп’ютерних мереж та телекомунікаційних технологій. Поява та розвиток Інтернету, перехід  суспільного життя в кіберпростір спричиняють актуальність питань цифрової безпеки.

Саме тому велика кількість студентів в Мережевих академіях CISCO по всьому світу набувають знання і навички, які необхідні для створення, проектування і обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх захисту від інформаційних загроз.

Програма мережевих академій пропонує комплексне середовище навчання, що надає доступ до мультимедійних дистанційних навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, а також проведення лабораторних робіт на обладнанні CISCO, в ході яких слухачі можуть набути практичних навичок створення та обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх інформаційного захисту.

Студенти виконують практичні навчальні завдання і займаються з імітаційними моделями мереж, розвиваючи навички, які допоможуть задовольнити постійно зростаючу потребу в фахівцях з інформаційно-комп’ютерних технологій. Навчання проводять сертифіковані інструктори академії.

Чимало закладів вищої освіти співпрацюють з мережевою академією CISCO, серед них і Луцький національний технічний університет. На кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки працюють три інструктори академії CISCO (за напрямами: програмування, комп’ютерні мережі, кібербезпека).

З жовтня 2019 по січень 2020 року при кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, за підтримки відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання, проходили курси «Аналітик кібербезпеки» (CCNA Cyber Ops). Основні теми, які засвоїли: основи кібербезпеки SOC, основи Windows та Linux, мережеві протоколи та послуги, інфраструктура КМ, принципи безпеки КМ, мережеві атаки, захист КМ, криптографія, безпека та аналіз кінцевих пристроїв, моніторинг інформаційної безпеки, аналіз даних про вторгнення, обробка інцидентів.

Щирі вітання слухачам курсів, що успішно завершили нелегкий шлях при доланні цієї вершини. Хай отримані знання та досвід стануть Вам у нагоді на професійній ниві.

Студентів, які хочуть пройти ці та подібні курси в майбутньому, просимо звертатися до інструкторів для проходження співбесіди (Луцький НТУ, вул. Львівська, 75, ауд. 141).

Кафедра компютерної інженерії та кібербезпеки