Студенти Луцького НТУ – учасники кіберспортивного турніру

Студенти Луцького НТУ – учасники кіберспортивного турніру

Студенти факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій взяли участь у турнірі з кіберспорту LNTUCUP і змагалися за право представляти свої сили у Всеукраїнському турнірі.

Батл, серед команд Луцького НТУ, відбувся 13 листопада  у найбільшій кіберспортивній арені Західної України «Force Arena».

П’ять команд зі студентами 1-4 курсів взяли участь у 4-годинному змаганні, яке заключалося у боротьбі за звання кращих в грі Counter Strike.

За словами одного із гравців, кіберспорт як і інші види спорту, потребують постійного тренування та роботи над власними помилками, натомість результатом плідної роботи є участь у міжнародних турнірах із мільйонними призовими фондами.

«Кіберспорт починає набирати популярності, у світі збираються великі призові фонди із мільйонами доларів і в Україну ця тенденція також увійшла. Ми вирішили серед студентів Луцького НТУ також зробити такий турнір, аби не відставати від передових країн. Сьогодні хочемо обрати кращу команду, аби потім вона представляла нас серед університетів України. Ми постійно тренуємося, потім розбираємо власні помилки, а подібні турнірі нам дають найголовніше – досвід. Маю надію, що на наступному рівні буде потужна чесна боротьба, адже Всеукраїнський рівень відкриває багато доріг для юних талантів із чималими призовими фондами», - каже студент Вячеслав Філімонов.

Долучилися до організації заходу та групи підтримки комп’ютерних геніїв декан факультету КНІТ Ростислав Редько та доцент кафедри ІПЗ Юлія Повстяна.

Зазначимо, що команда переможець у локальному турнірі зможе представляти Луцький НТУ на Всеукраїнському рівні. Так, загальнодержавний кіберспортивний турнір серед студентів України включає:

-              Dota 2: формат гри – 5х5; режим гри – Captains Mode;

-              Counter Strike: Global Offensive – 5x5; Режим гри – Competitive.

Ввимоги: склад команди в кожній з дисциплін – 5-8 чоловік (5 чоловік – основний склад, до 2 чоловік – запасні гравці (опціонально, за рішенням команди), один з яких – повнолітній представник команди, що може бути одним із членів команди).

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1385382114949168