Студенти Луцького НТУ успішно завершили курс маркетингу англійською мовою

 

В сучасних умовах знання англійської для майбутнього професіонала – це, навіть, не перевага, а скоріш – необхідність. Такої думки дотримуються і у Луцькому НТУ, де за сприяння декана факультету бізнесу Божидарніка Тараса Вікторовича, був організований курс маркетингу англійською мовою.

Яскравою подією цього року стала поява у стінах університету волонтера Корпусу миру Мішель Тодд, яка, разом із к.е.н., доцентом кафедри менеджменту та маркетингу Нелею Вікторівною Герасимяк згодилися навчати студентів дисципліни «маркетинг» англійською мовою.

Курс був надзвичайно насиченим не тільки лекційними, а і багатьма практичними заняттями із різноманітними обговореннями, дискусіями, підготовкою презентацій, перевіркою домашніх завдань, логічних ігор.

 

Студенти діляться своїми враженнями.

 

Ольга Яскорська, ЛГм-61

Непересічною можливістю для усіх охочих студентів нашого університету став даний курс із маркетингу. Розвиток комунікаційних навичок, розширення словникового запасу із бізнес-англійської, подана в оригінальній формі інформація, повідомлення про свята, традиції, особливості навчального процесу у США «із перших рук», нові знайомства – це далеко не весь список того, що я отримала під час вивчення маркетингу для свого професійного та особистого розвитку. Вкотре переконуюсь, що навчальний процес в ЛНТУ – сучасний, захоплюючий та неодмінно динамічний.

 

Юлія Борсук, ФКм-51

За щасливим збігом обставин мені випав шанс бути в числі студентів, які мали можливість не просто прослухати курс лекцій маркетингу англійською мовою, а й брати активну участь у практичних та семінарських заняттях.

Даний курс  подарували мені безцінний досвід спілкування з носієм мови, що дозволило мені суттєво підвищити рівень англійської і застосувати надбані навички у майбутній професії.

Пари у Нелі Вікторівни та Мішель Тодд завжди проходили у теплій і дружній атмосфері та об"єднали студентів з різних факультетів. Це дало можливість знайти безліч нових друзів та перейняти деякий досвід у них. Особливо мені сподобалось те, що  на заняттях безперервно відбувалось живе спілкування і викладачі мали можливість приділити увагу кожному студенту, тому, виходячи з аудиторії, всі ми мали радісний і піднесений настрій.

Я дуже сподіваюсь, що така  співпраця з викладачами з іноземних держав буде мати велику популярність в нашому університеті, бо, перш за все, це – чудова практика у вивченні іноземної мови, адже "скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина". 

 

Лідія Кривовязюк, ЕП-41

Ці курси дуже сподобались тим, що ми отримали можливість вчитися в носія мови. Всі ми набагато вдосконалили знання англійської та закріпили знання у сфері маркетингу.

 

Андрій Демидович, ЕП-31

Завдяки цим курсам, я мав змогу отримати чудовий досвід, який мені знадобиться у моєму майбутньому житті. На них я не тільки зміг поглибити свої знання з такої цікавої, і на мою думку, потрібної для майбутнього економіста дисципліни як маркетинг, а й поглибити свої знання з англійської мови, особливо, її розмовний рівень.
Я дуже вдячний нашим чудовим викладачам цієї дисципліни, а саме
Герасимяк Нелі Вікторівні та Мішель Тодд. Дякуючи їм, весь процес навчання був дуже цікавим і креативними, в колективі панували дружні відносини, що зробили весь процес здобування знань дуже легким та захоплюючим. Тому в мене залишаться тільки найприємніші спогади про ці курси, і, хотілось би, щоб проведення таких занять продовжилось і в наступному семестрі.

 

На закінчення курсу студенти склали іспит американського зразка, підготували презентації про свої майбутні професії та важливість англійської мови у них.

Тарас Вікторович Божидарнік під час вручення сертифікатів учасників, подякував Герасимяк Нелі Вікторівні та Мішель Тодд за професіоналізм та відданість своїй справі, побажав учасникам вміло використати здобуті знання у майбутньому та висловив сподівання, що у наступних англомовних курсах буде брати участь все більше і більше студентів.

 

Підготувала студентка групи ЛГм-61 Ольга Яскорська