Студенти Луцького НТУ – в «Школі лідерів-2014»

Студенти Луцького НТУ – в «Школі лідерів-2014»

11-14 жовтня 2014 року на базі Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька (Волинська область) відбулось навчання представників студентського самоврядування «Школа лідерів-2014». Делегація від студради Луцького НТУ в складі Тетяни Невелич – студентки групи ОАС-22 (факультет обліку та фінансів), Рожко Вікторії – студентки групи БДН-21 (факультет будівництва та дизайну) та Індики Владислава – студента групи АВ-12 (факультет комп’ютерного навчання і технологій) гідно представила свої лідерські здібності.

Знайомство учасників відбулося методом різноманітних вправ та ігор, що  допомогло учасникам показати себе, позбутися скованості. Це дозволило з перших хвилин визначити беззаперечних лідерів у колективі.

Вагома роль у навчанні відводилася тренінгам. Тренінг «Написання проектів» один із найважливіших. Учасники були розподілені на ініціативні групи, які представляли різні напрями у діяльності студентських організацій. Це допомогло охопити широке коло проблем. Кожна група індивідуально працювала з тренером, який представляв ту чи ту сферу роботи СРВ.

Після тренінгу «Історія студентського самоврядування»
 учасники дізналися, як і коли зародився студентський рух, коли він прийшов в Україну. За допомогою жвавого спілкування були висвітлені конкретні проблеми, які хвилюють членів самоврядування. Учасники спілкувалися з тренером, сидячи на галявині і гріючись під останнім теплим сонечком.

Була надана можливість проявити себе у в ролі актора, режисера.  Ораторські змагання дозволили побачити учасників із зовсім іншої сторони. Кожен мав змогу висловити свою точку зору на ряд запропонованих тем. Неодмінними стали вечори з піснями біля ватри.

 Учасники за період навчання згуртувалися, стали ще більш товариськими. Участь в такому проекті дозволяє обмінюватись досвідом та розкривати не лише лідерські здібності.

 

 

Владислав Індика,

студент групи АВ-12,

Вікторія Рожко,

 студентка групи БДН-21