Студенти Луцького НТУ влаштували спортивний флешмоб

Студенти Луцького НТУ влаштували спортивний флешмоб

20 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день студентського спорту. Традиційно до святкування долучаються студенти та викладачі Луцького національного технічного університету.

Майже сотня студентів кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, у компанії своїх викладачів, вийшли на площу перед спорткомлексом Луцького НТУ, аби здійснити оригінальне привітання зі святом спорту. Так, синхронними рухами активна молодь влаштувала флешмоб «JumpSguats», який передбачає вистрибування вверх з упору присівши, а наприкінці гучно привітала усіх зі святом.

Завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сергій Савчук зауважив, що студенти щороку намагаються оригінально привітати усіх з днем спорту й цьогоріч вирішили організувати цікавий флеш-моб.

«Захід, який сьогодні провели у Луцькому НТУ приурочений Міжнародному дню студентського спорту. Щорічно ми або флеш-мобом, або іншими акціями відзначаємо це свято і вітаємо студентів та викладачів. Таким чином ми нагадуємо, що спорт – це життя, це здоров’я і водночас, це весело та цікаво проведений час. Так ми заохочуємо до здорового способу життя і активного руху», - додає Савчук.

Варто зазначити, що Міжнародний день студентського спорту відзначається щорічно 20 вересня. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU), членом якої є Спортивна студентська спілка України. 20 вересня прийнято привертати увагу та підвищувати значущість спорту в навчальних закладах, таким чином, залучати до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

Інформаційний відділ Луцького НТУ