Студенти Луцького НТУ здобули нові перемоги!

Студенти Луцького НТУ здобули нові перемоги!

16-18 квітня 2019 року студенти Луцького національного технічного університету завітали до Національного університету водного господарства та природокористування проходив на ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальних дисциплін професійного спрямування «Міське будівництво та господарство» та Всеукраїнський огляд-конкурс-2019 студентських магістерських та бакалаврських робіт.

Наш університет представляли студенти групи БДН-42, БДН-32 Катерина Олексійовець, Дар'я Білоус та Софія Ляшук, а також викладачі Боярчук Б.А., Верешко О.В. та Мельник Ю.А.

Переможницею ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади МБГ з дисципліни “Міські вулиці та дороги” стала Катерина Олексійовець, яка отримала диплом III ступеня. Також були відзначені дипломами ІІ та ІІІ ступенів Всеукраїнського огляду-конкурсу магістерських та бакалаврських робіт зі спеціальності «Міське будівництво і господарство» наступні роботи:

  •  магістерська робота «Планування та благоустрій прибережної зони Теремнівських ставків у м. Луцьку» випускника Каплуна Романа  (наук. керівник ас.Верешко О.В.) – дипломом IІ ступеня;

  • магістерська робота «Школа майбутнього для української молоді у Волинській області» випускниці Полінкевич Марії  (наук. керівник к. т. н., доцент Мельник Ю.А..) – дипломом ІIІ ступеня;

  •  бакалаврська робота «Реконструкція та благоустрій території навчального корпусу №1 Луцького НТУ» випускника Яйчені Владислава  (наук. керівник к. т. н., доцент Мельник Ю.А..) – дипломом ІIІ ступеня.

Луцький НТУ вітає своїх переможців та бажає нових досягнень та звершень!

Кафедра міського будівництва та господарства