Студенти Луцького НТУ змагалися у правовому турнірі

Студенти Луцького НТУ змагалися у правовому турнірі

З нагоди Всеукраїнського тижня права у Луцькому НТУ студенти змагалися у турнірі з трудового права. Взяли участь в інтелектуальній боротьбі здобувачі із двох груп факультету ФОЛП СЗ-21та СЗ-22.

За словами доцента кафедри права Наталії Щербюк, захід покликаний показати, що вдалося студентам вивчити впродовж семестру і водночас продемонструвати нові нестандартні методи у навчанні, аби зацікавити молодь.

«Оскільки цей курс зі студентами ми вивчали протягом семестру, відповідно хотіли показати, чого ми навчилися. Також хочеться продемонструвати студентам, що ми можемо застосовувати нестандартні методи у навчанні, аби стимулювати їх дізнаватися нове і більше читати. Тому я сподіваюся, що сьогоднішній захід буде корисний студентам і додасть бажання більше вчитися»,  - зазначає Наталія Щербюк.

У правничому турнірі на молодь чекали 8 завдань, за які вони отримуватимуть бали. Серед них необхідно було знайти помилки у нормах права і пояснити їх, визначити зайве у положеннях, дати конкретні відповіді на заздалегідь підготовані викладачами запитання.

Крім того, напередодні студенти підготували доповіді по трьом нормам права, які б вони хотіли змінити у чинному трудовому законодавстві і нині мали ґрунтовно пояснити своє бачення.

На завершення учасників турніру чекають винагороди у вигляді додаткових балів та сюрприз від викладачів.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1411684178985628