Студенти першокурсники кафедри дизайну відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Студенти першокурсники кафедри дизайну відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

18 вересня 2019 року під керівництвом асистента кафедри дизайну Дідух Анни Сергіївни було організовано екскурсію до Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Завітавши до МСУМК, разом із кураторами Шмельовим Вячеславом Михайловичем, Чугайом Русланом Володимировичем, Бондарчук Юлією Сергіївною та в. о. завідувачем кафедри дизайну Скляренко Наталією Владиславівною, студенти Д-11, Д-12, Дс-11, Д-31 відвідали виставки на першому та другому поверсі.

На виставці були представлені роботи провідних художників України з живопису, графіки, фото, відео, анімації, інсталяції, скульптури, пластики, друку. Під час екскурсії студенти слухали лекцію від мистецтвознавця про експонати та їх творців, які знаходяться на першому поверсі. Експозиції являли собою своєрідну рефлексію про українське мистецтво. У креативному просторі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків роботи митців, творчість яких, з одного боку, глибоко вкорінена в європейську традицію, а з іншого, містить у собі автентичні, притаманні саме природі української ментальності, коди, які вирізняють твори художників з поміж того, що вже було створено у лоні символізму.

Студенти із захопленням розглядали твори мистецтва, аналізували їх в абстрактному сенсі. Мислили критично та з розмахом експертів, орієнтуючись на майбутню професію. А потім був обмін думками та емоціями!

Чудовий настрій і приємні враження «ЗРОБИЛИ ДЕНЬ» майбутніх дизайнерів. Кафедра дизайну запевняє, що попереду для студентів-дизайнерів ще безліч запланованих екскурсій, подорожей та активностей.

Анна Дідух, кафедра дизайну