Студенти ТК Луцького НТУ «крутнули планету»

Студенти ТК Луцького НТУ «крутнули планету»

Днями технологічний факультет організував еко велопробіг під назвою «Крутни планету». Метою заходу було привернення уваги суспільства до проблеми забруднення навколишнього середовища, а також, пропагування здорового способу життя серед молоді.

Участь у веломарафоні взяли понад 40 учасників – студенти технологічного факультету на чолі із деканом ТФ Олегом Заболотним, заступником декана Володимиром Ковальчуком, викладачами та кураторами груп.

Старт взяли від спорткомплексу Луцького НТУ, а кінцевою точкою стала зупинка на природі біля водойми у селі Баїв, що під Луцьком. Загалом, проїхали 25 кілометрів.

Зробивши перерву на перекус та перепочинок, студенти розважилися рядом конкурсів. Так, молодь бігала на трьох ногах, стрибала у мішках, їздила велосипедом між перешкодами. Також, не забули й про інтелектуальну частину й провели розумовий конкурс для збагачення знань у сфері велоспорту. Кожен переможець змагань був нагороджений  призами від спонсора забігу «Georges club» та декана ТФ Олега Заболотного.

Тож, дійство відбулося в активній, веселій та дружній атмосфері. Усі учасники задоволені та з нетерпінням чекають наступного разу.

Окрему подяку хочемо висловити агентству з оренди обладнання «Луцькпрокат» та магазину товарів для активного відпочинку «Rover-Bike» за надану знижку на велосипеди.