Студенти відвідують луцькі підприємства

Студенти відвідують луцькі підприємства

15 жовтня 2014року для студентів машинобудівного факультету груп ААГ-51 та ААГм-51 була проведена екскурсія на ПП «Джерело», яке займається виготовленням металоконструкцій, а 17 жовтнядля студентів груп АТ-41, АТС-21 на підприємство, яке здійснює ремонт та обслуговування автомобілів.

Метою першої екскурсії біло ознайомлення студентів з діючим ковальсько – пресовим обладнанням, вивчення особливостей технологічного процесу виготовлення заготовок деталей методом гарячого кування.

Під час візиту на друге підприємство студенти освоїли принципи відновлення деталей двигуна на слюсарних верстатах. Ознайомились з будовою та роботою вертикально розточувального верстата, хонінгувального верстата з верстатами для шліфування шийок валів та ін. Було продемонстровано студентам як здійснюється розточування та хонінгування гільзи циліндрів і шліфування колінчастого вала двигуна. Студенти ознайомились з складом виробничих приміщень підприємства, де проводиться технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Під час екскурсії студенти отримали великий обсяг інформації, яка дасть змогу більш якісно виконувати курсові проекти з відповідних дисциплін та ефективніше обґрунтовувати технологічні процеси у ході дипломного проектування. 

 

 

 

Олег Захарчук та

Микола Скалига,

доценти кафедри АТТ