Студентів Луцького НТУ навчали надавати першу медичну допомогу

Студентів Луцького НТУ навчали надавати першу медичну допомогу

У Луцькому національному технічному університеті провели тренінг із надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Легенева та серцева реанімація, знерухомлення переломів, зупинка кровотечі та обробка різного роду ран – усього цього навчали майбутніх спортсменів та тренерів технологічного факультету представники Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ідея проведення тренінгу з’явилася у доцента кафедри приладобудування, кандидата біологічних наук Світлани Мельник. За її словами, такий захід – необхідність, адже за статистикою, щороку 50 тисяч людей помирають лише тому, що оточуючі не знають як і не вміють надавати першу медичну допомогу. Слухачами тренінгу Світлана Мельник обрала студентів технологічного факультету спеціальності «Середня освіта: фізична культура», оскільки саме вони у майбутньому будуть мати справу із фізичними навантаженнями, а це повинно передбачати вміння поводитися у критичних ситуаціях.

Так, Ірина Камінська – фельдшер виїзної бригади центру екстреної медичної допомоги розповіла студентам про необхідність наявності елементарних базових знань із надання першої домедичної допомоги, разом із колегою продемонструвала елементи реанімації за відсутності свідомості та дихання у людини, а також провели майстер-клас за участі студентів з надання першої допомоги при різних видах травм.

Дякуємо Волинському обласному центру медичної допомоги та медицини катастроф за чудовий захід та співпрацю!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1400515363435843