Студентів Луцького НТУ запрошують до участі в проєкті «Молодь і Європа»

Студентів Луцького НТУ запрошують до участі в проєкті «Молодь і Європа»

Студентів, представників ОСС та студентських Профкомів запрошують до участі в проєкті «Інформаційні онлайн-сесії «Молодь і Європа».

Головна мета проєкту – поширення знань про:

-європейсько-українські відносини;

-можливості та перспективи для студентської молоді;

-шляхи подальшої двосторонньої співпраці.

Учасники інформаційних сесій матимуть можливість дізнатися більше про особливості європейської інтеграції України, про програми стажування у Німеччині та інших країнах ЄС у період зимових або літніх канікул та поставити запитання експертам у цій галузі.

Проєктом передбачено проведення упродовж січня-лютого 2021 року 5 інформаційних онлайн-сесій за допомогою ZOOM. Вони відбуватимуться о 18:00 за наступним графіком:

Захід відбувається в рамках міжнародного проєкту Профспілкової організації студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що проводиться спільно з Національною молодіжною радою України у рамках проєкту «Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті» у співпраці з DBJR, BDKJ, ТУСК «Обнова» та за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Надалі організатори передбачають проведення онлайн тренінгів на різноманітні теми, зокрема студентські поїздки, з метою обміну досвідом, екскурсії в Україні та Європі.