Студентів запрошують на роботу

Інформаційно-аналітичне видання «Під прицілом» запрошує до співпраці активних, комунікабельних, допитливих та творчих молодих людей, які хочуть спробувати себе в якості менеджера з продажу реклами. Ми даємо можливість застосувати свої вміння та розвинути навички спілкування, дипломатії, менеджменту, а також вміння вести ділові переговори із потенційними клієнтами, вивчення і розуміння ринку та бізнесу Луцька, Волинської області, України.

Усі, кому не байдуже життя та проблеми нашого суспільства, хто цікавиться політичними та економічними тенденціями на теренах Волинської області та готовий вдосконалювати стиль і вміння, а також отримати за це достойну винагороду, можуть звернутися до редакції нашого видання.

Ми раді будемо співпрацювати із студентами та випускниками Луцького Національного технічного університету.

Функціональні обов’язки: пошук рекламодавців, формування бази потенційних партнерів, погодження умов розміщення реклами на наших ресурсах (інтернет-видання «Під прицілом», газета-тижневик «Волинь. Під прицілом»). Вітається вміння писати рекламні тексти та фотографії, проте це – не обов’язкова вимога. Вимоги: бажання працювати і вчитися, оперативність, комунікабельність, знання ПК. Графік роботи – повна зайнятість або за домовленістю.

Ми гарантуємо оплату Вашої праці, розвиток вмінь і навичок, професійне зростання та самореалізацію як прфесіонала та як особистості.

Контактний телефон: (095) 513 58 07

Контактна особа: випусковий редактор Юлія Циплюк

 

За повідомленням інформаційного відділу Луцького НТУ