Студентка факультету обліку та фінансів Ольга Ярошевич відвідала міжнародний молодіжний форум «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»

У рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах», який реалізує кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства, студентка групи ТТП-21 факультету обліку та фінансів Ольга Ярошевич взяла учаcть у міжнародному молодіжному форумі «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи». Форум проходив у Києві з 20 по 22 листопада і був презентований представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Євроклубом «Право і Захист».

Під час Форуму учасники та учасниці мали нагоду отримати найновішу інформацію та обговорити з українськими та міжнародними експертами питання, що стосуються євроінтеграційних процесів, молодіжної політики, підвищення рівня зайнятості молоді, співпраці з європейськими молодіжними організаціями.

Починаючи з першого дня слухачам була представлена дуже насичена програма: численні виступи експертів, в яких йшлося про сучасний стан та перспективи реформування системи освіти в Україні, шляхи підвищення конкурентоспроможності молоді на ринках праці, молодіжну політику у сфері працевлаштування тощо.

Особливим гостем форуму був Богдан Ференс, старший консультант Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, який виступив з доповіддю «Угода про Асоціацію між Україною та ЄС як інструмент партисипаторної соціальної демократії для молоді України».

Ольга Ярошевич взяла активну участь у роботі секцій. Зокрема, долучилася до обговорення питань відносно ролі молоді у підвищенні громадянської активності суспільства. Модератором секції був Петро Верзун, голова Волинської обласної громадської організації «Фонд місцевого розвитку» (ФМР).

Упродовж двох наступних днів з учасниками форуму були проведені тренінгові заняття. Молодь мала змогу долучитися до процесу створення соціальних проектів за обраними напрямками, а також розробити концепції відео-презентацій даних проектів. Із принципами успішної візуалізації проектної діяльності учасників форуму ознайомив Данил Вулицький, генеральний директор Національної кінематики України.

Участь у форумі студентки нашого вузу є свідченням активної позиції вузу і факультету, зокрема у формуванні молодіжної політики, підвищенні рівня зайнятості молоді, розробки та презентації соціальних проектів, спрямованих на покращення молодіжної політики в Україні.