Студентка-фінансистка – переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування»

У період з 24-26 березня 2014 р. на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського було проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування». Учасниками олімпіади були 36 студентів з 22 провідних вищих навчальних закладів України.

Склад журі олімпіади представляли провідні вчені ВНЗ: Череп А. В., Коваленко Ю. М., Іваницька Г. Б., Дейнека О. В., Лактіонова О. А., Можаровська П. П., Веретенникова О. В., Чайковська О. В. та Єгоркіна Т. О.

Учасникам олімпіади були запропоновані завдання, що включали тести та ситуаційні задачі. Тестування проводилося з використанням комп’ютерної програми «Тести».

Членами журі була визначена кількість призових місць: одне перше, одне друге та два третіх місць. І приємно, що за підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування» переможцем стала студентка факультету обліку та фінансів Луцького НТУ Ємеліна Юлія Володимирівна (група ФК-41). Результатом її участі в олімпіаді було заслужене ІІІ місце.

Колектив факультету обліку та фінансів Луцького НТУ вітає Ємеліну Ю. В. та бажає подальших успіхів у навчанні.

 

Підготувала: заступник декана ФОФ Луцького НТУ з виховної роботи та зв’язків з громадкістю Корецька Н. І.